تحقق 100 درصدی شش ماهه بودجه شهرداری باغبادران

تحقق 100 درصدی شش ماهه بودجه شهرداری باغبادران

تحقق 100 درصدی شش ماهه بودجه شهرداری باغبادران
16 آبان 1398, 20:14 / کد خبر:77256

سرپرست واحد اداری ومالی شهرداری باغبادران با اشاره به تحقق 100 درصدی شش ماهه بودجه شهرداری باغبادران، گفت: تحقق وصول 50 درصد از بودجه 115 میلیارد ریالی سال 98 شهرداری و همچنین تنظیم دفترچه تحویل و تحول مربوط به جابجایی شهردار از اقدامات مهم صورت گرفته در این واحد است.

مسعود نوربخش در شورای نشست مدیران شهرداری باغبادران اظهار کرد: بسیاری از کارشناسان واحد اداری ومالی شهرداری را قلب تپنده مدیریت شهری می دانند چراکه این واحد مسئولیت هایی متعددی چون  طراحی و تهيه برنامه های كلی شهرداری اعم از اداری ، مالی ، اجرايی ، خدماتی ،‌عمرانی، اقتصادی و ... را در قالب برنامه های كوتاه مدت، ميان مدت و بلند مدت بر عهده دارد.

وی افزود: نظارت بر تهيه و تدوين برنامه های بلند مدت ، ميان مدت و كوتاه مدت با مشاركت واحدهای ذی ربط، انجام اقدامات لازم جهت اصلاح ساختار تشكيلاتی شهرداری ، انجام اقدامات لازم جهت جهت پويايی شهرداری و سازمانهای وابسته و همچنین اصلاح فرآيندهای موجود در آن از جمله وظایف واحد اداری مالی شهرداری است.

سرپرست واحد اداری ومالی شهرداری باغبادران تصریح کرد: تهيه و نظارت مستمر بر اجرای بودجه ، متمم بودجه ساليانه شهرداری و تطبيق با برنامه های مصوب و سياست های شهرداری و همچنین پيگيری امور مربوط به سيستم های اطلاعاتی ، نرم افزاری و فن آوری های جديد مركز و به روز نگهداشتن اطلاعات مربوطه و ارائه خدمات لازم در اين خصوص به كليه حوزه های شهرداری بر عهده واحد اداری ومالی شهرداری است.

وی افزود: با توجه به گذشت 180 روز از سال 98 و علی رغم مشکلات عدیده و غیر منتظره، شش ماه خاص و متفاوتی را را در شهرداری باغبادران شاهد بودیم اما با توجه به اهمیت فعالیت واحد اداری مالی اقدامات مناسبی برای عبور از مشکلات پیش روی شهرداری باغبادران انجام گرفت.

نوربخش تصریح کرد: بستن حساب ها و تنظیم تفریغ بودجه سال 97 شهرداری،انجام حسابرسی سال 97، تعیین تکلیف بدهی مربوط به معوقات بیمه تامین اجتماعی و مالیات مربوط به سنوات گذشته، پیگیری استرداد ارزش افزوده مربوط به سالهای 97و 96و 95 از جمله اقدامات صورت گرفته طی چهار ماه اخیر به شمار می آید.

وی با اشاره به تحقق 100 درصدی شش ماهه بودجه شهرداری باغبادران، ادامه داد: پیگیری و برنامه ریزی به منظور پیشنهاد منابع جدید درآمدی و بازنگری آنها، ارائه صورت حسابهای ذیحسابی مربوط به اعتبارات تملک دارائی های سرمایه ای سال 97 به خزانه معین استان، تحقق وصول 50 درصد از بودجه 115 میلیارد ریالی سال 98 شهرداری و همچنین تنظیم دفترچه تحویل و تحول مربوط به جابجایی شهردار از دیگر اقدامات صورت گرفته در این واحد است.

سرپرست واحد اداری ومالی شهرداری باغبادران اضافه کرد: انجام مراحل قانونی و انعقاد قرارداد بالغ بر 30 مورد قرارداد عمرانی ، خدماتی؛ پرداخت به موقع حقوق و مزایای ماهیانه پرسنل، پرداخت حدود هشت میلیارد ریال از دیون سنوات گذشته نیز از جمله اقداماتی است که طی چهار ماه اخیر به همت شهردار و پرسنل واحد اداری مالی شهرداری باغبادران انجام گرفته است.

وی عنوان کرد: صدور احکام کارگری_ کارمندی مربوط به افزایش حقوق، برقراری فوق العاده ویژه، اختصاص پست سازمانی، ارتقاء گروه استحقاقی و احکام معوق، انجام امور مربوط به بازنشستگی دو نفر از کارکنان و همچنین جمع آوری و اسکن کلیه مدارک تحصیلی ، سوابق بیمه پرسنل مجوزات استخدامی و آخرین حکم و قرارداد سال 98 و وارد نمودن در سامانه آمار نامه کشور توسط این واحد انجام گرفت تا شاهد افزایش رضایتمندی پرسنل شهرداری باغبادران باشیم.


ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه ۲۹مهر۱۳۹۹، شماره 3916 ؛ 29 مهر 1399
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه ۲۹مهر۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین