نحوه احراز هویت و پاسخ دادن به تکالیف دانش‌آموزان در شبکه شاد + فیلم

نحوه احراز هویت و پاسخ دادن به تکالیف دانش‌آموزان در شبکه شاد + فیلم

نحوه احراز هویت و پاسخ دادن به تکالیف دانش‌آموزان در شبکه شاد + فیلم
5 مهر 1399, 10:54 / کد خبر:738749
نسخه جدید شبکه شاد، امکانات جدیدی دارد و در دو کلیپ نحوه احراز هویت و چگونگی پاسخ دادن به تکالیف دانش‌آموزان نمایش داده شده است.
 نسخه جدید شبکه شاد با امکانات مختلف در سال تحصیلی جدید رونمایی شد.
یکی از امکانات جدید شاد، احراز هویت است؛ در شاد سه گروه کاربری مدیر، معلم و دانش‌آموز بر اساس شماره همراه ثبت شده است که احراز هویت می‌شوند؛ بر اساس یکی از این سه نقش می‌توان ویژگی مناسب همان نقش را ارائه داد برای مثال به محض ورود و احراز هویت مدیر مدرسه، کلاس‌های مدرسه به‌صورت خودکار تعریف می‌شوند و نیازی به ساخت گروه‌های کلاسی نیست.
تکالیف دانش آموزان نیز یکی دیگر از امکانات جدید شبکه شاد است که در این رابطه نیز باید گفت در راستای پیشرفت دانش‌آموز به معلم کمک می‌کند تا از وضعیت یادگیری دانش‌آموز و نقاط ضعف و قوت او در دروس مطلع شود؛ سرویس تکلیف برای معلم شامل سه بخش تکالیف در جریان، تکالیف به اتمام رسیده و ثبت تکلیف جدید ارائه شده است.

در دو کلیپ زیر که توسط خانم مهسا حاتمی، معلم شاغل در مقطع ابتدایی شهرستان باوی استان خوزستان ساخته‌ شده است نحوه احراز هویت و پاسخ دادن به تکالیف دانش‌آموزان در شبکه شاد نمایش داده شده است.در این کلیپ هم نحوه پاسخ دادن به تکالیف دانش‌آموزان در شبکه شاد نمایش داده می‌‌شود.

ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه ۱ آبان ۱۳۹۹، شماره 3918 ؛ 01 آبان 1399
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه ۱ آبان ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین