رئیس دستگاه قضا آخوندی را به خاطر ترک فعل مورد پیگرد قانونی قرار دهد

نماینده مجلس:

رئیس دستگاه قضا آخوندی را به خاطر ترک فعل مورد پیگرد قانونی قرار دهد

رئیس دستگاه قضا آخوندی را به خاطر ترک فعل مورد پیگرد قانونی قرار دهد
14 مهر 1399, 13:54 / کد خبر:739805
نماینده نجف آباد از افزایش تعداد امضاهای شکایت از عباس آخوندی وزیر سابق راه و شهرسازی خبر داد.
ابوالفضل ابوترابی نماینده مردم نجف آباد در مجلس شورای اسلام، با اشاره به نابسامانی و افزایش سرسام آور قیمت مسکن، اظهار داشت: ترک فعل عباس آخوندی در 6 سالی که تصدی وزارت راه و شهرسازی را بر عهده داشت، موجب بوجود آمدن بسیاری از این مشکلات شده که لازم است وی در این باره در مراجع قانونی پاسخگو باشد.

وی در همین راستا، افزود: عباس آخوندی نه تنها در 6 سال دوره وزارت خود مسکنی را احداث نکرد بلکه صراحتا این موضوع را مایه افتخار برای خود می‌دانست، در حالیکه وظیفه قانونی وی به عنوان وزیر راه و شهرسازی ساخت مسکن برای مردم است.
نماینده مردم نجفآباد در مجلس بیان داشت: به دلایل فوق جمعی از نمایندگان طرح شکایتی را با محورهای ترک فعل، کوتاهی در انجام وظایف قانونی اتلاف بیتالمال و همچنین اتلاف اموال خصوصی و عمومی  تدوین کردهاند که  تعداد امضاهای آن به 200 رسیده است و برای پیگیری در اختیار مسئولان قوه قضائیه قرار میگیرد.
ابوترابی با یادآوری اینکه رئیس دستگاه قضا بارها در اظهاراتش بر این نکته تأکید داشته که افراد نه تنها به خاطر فعل اشتباه مورد پیگرد قانونی قرار می‌گیرند بلکه به خاطر ترک فعل هم پیگرد قانونی در مورد افراد انجام می‌شود،گفت: لازم است رئیس دستگاه قضا آخوندی را به خاطر ترک فعل مورد پیگرد قانونی قرار دهد.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۹، شماره 3921 ؛ 07 آبان 1399
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین