شرح وضعیت جسمانی کروبی از زبان همسرش

شرح وضعیت جسمانی کروبی از زبان همسرش

شرح وضعیت جسمانی کروبی از زبان همسرش
21 مهر 1399, 07:08 / کد خبر:740480
فاطمه کروبی همسر مهدی کروبی درباره آخرین وضعیت جسمانی وی گفت: بعد از عمل جراحى اخير همسرم در بيمارستان لاله كه به صورت موضعى و براى ترميم شکستگی مهره دوازدهم كمرشان انجام پذيرفت، وی سه روز پس از عمل به محل حصر بازگردنده شد.
متاسفانه شرايط جسمى آقاى كروبى ناشى از شرايط ده ساله حصر و اتقاقات اخير از جمله سه زمين خوردگى و عمل اخير در مهره كمرشان به شدت آسيب ديده است به نحوى كه در حال حاضر در استراحت مطلق قرار دارند. با اين وجود بايد اذعان كنم كه شرايط روحىیشان علىرغم همه مشقت ها عالى و بانشاط است.
شرح وضعیت جسمانی کروبی از زبان همسرش
در چند روز گذشته مشكل چشمى همسرم را آزار مى داد كه ديروز جناب اقاى دكتر قاضى زاده هاشمى وزير سابق بهداشت و درمان به عيادت و ويزيت آقاى كروبى آمدند. تشخيص ايشان عفونت چشمى ناشى از عمل جراحى بود كه براى درمان چشم آسيب ديده اقدام شد.
دكتر قاضى زاده هاشمى متخصص قابل و برجسته اى است كه در شرايط سخت حصر و در مقاطع مختلف قدم هاى موثرى در درمان و پگيرى امور درمانى محصورين برداشتنند. اينجانب فرصت را غنيمت شمرده و مراتب تشكر و سپاس خود و خانواده را از اقدامات ارزنده ايشان اعلام مى كنم.
همچنين لازم است تشكر خود را از مديريت و پرسنل بيمارستان لاله به ويژه جراح لايق دكتر سيد مجتبى ميرى متخصص مغز و اعصاب اعلام مى كنم.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۹، شماره 3921 ؛ 07 آبان 1399
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین