سنگینی مشکلات شانه های مردم را خرد کرده است/مردم به مجلس امید دارند

ارکانی در صحن علنی :

سنگینی مشکلات شانه های مردم را خرد کرده است/مردم به مجلس امید دارند

سنگینی مشکلات شانه های مردم را خرد کرده است/مردم به مجلس امید دارند
6 آبان 1399, 13:19 / کد خبر:741997
نماینده مردم نیشابور گفت: مردم در مواجهه با نمایندگان از وضعیت اقتصادی کشور انتقاد می کنند. آنها از مجلس امید، انتظار و توقع دارند.
احسان ارکانی، نماینده مردم نیشابور در جلسه علنی امروز (سه‌شنبه، ۶ آبان) مجلس شورای اسلامی در تذکری خطاب به هیئت رئیسه مجلس گفت: برخی دستورکار‌های صحن علنی تطابقی با مطالبات مردم و حتی نطق‌های میان دستور نمایندگان مجلس ندارد، مردم در مواجهه با نمایندگان از وضعیت اقتصادی کشور انتقاد می‌کنند. آنها از مجلس امید، انتظار و توقع دارند.
وی افزود: سنگینی مشکلات نهاده‌های دامی، کود، وضعیت حاد کرونایی، بورس، مشکلات زعفران کاران، مشکلات قانونی طرح عادی روستاییان، همچنین قطع آب کشاورزان در سال جهش تولید، امروز شانه‌های مردم را خرد کرده است.
وی تصریح کرد: ما درخواست و انتظارمان از مرکز پژوهش‌های مجلس این است که پیش نویس طرح‌ها و لوایح مورد نیاز کشور را در اختیار مجلس قرار دهد و یا قوانینی که برای مردم به ویژه قشر مستضعف مشکلاتی به وجود آورده و نیاز به اصلاح دارد به ما معرفی کند.
ارکانی تاکید کرد: ما امروز یک فوریت طرح رتبه بندی معلمان را در صحن مجلس تصویب کردیم، در صورتی که وزیر آموزش و پرورش طی نامه شماره ۱۲۹۱۶۸ مورخ ۲۸ مهر امسال، لایحه رتبه بندی معلمان را به هیئت دولت ارائه کرد و اینگونه موازی کاری‌ها وقت مجلس را می‌گیرد.
علی نیکزاد نایب رئیس مجلس در پاسخ به تذکر این نماینده گفت: برخی مطالب از سوی شورای نگهبان نسبت به مجلس اعاده می‌شود که ما باید پاسخ دهیم، همچنین رئیس مجلس و کمیسیون ها؛ جلسات بسیاری را در بحث بورس، مسکن، سیمان، فولاد، ارزش پول ملی و... تاکنون برگزار کرده اند.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۹، شماره 3950 ؛ 12 آذر 1399
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین