فائزه هاشمی: دلیلی برای رای دادن در ۱۴۰۰ نیست

فائزه هاشمی: دلیلی برای رای دادن در ۱۴۰۰ نیست

فائزه هاشمی: دلیلی برای رای دادن در ۱۴۰۰ نیست
7 آبان 1399, 17:27 / کد خبر:742162

فائزه هاشمی؛ فعال سیاسی می گوید: با شرایط موجود دلیلی برای رای دادن در انتخابات 1400 وجود ندارد، طرح کاندیداتوری زنان سیاستی برای کشاندن مردم به پای صندوق های رای است.
کانال تلگرامی عصر ایران به نقل از امتداد نوشت: فائزه هاشمی؛ فعال سیاسی می گوید: با شرایط موجود دلیلی برای رای دادن در انتخابات 1400 وجود ندارد، طرح کاندیداتوری زنان سیاستی برای کشاندن مردم به پای صندوق های رای است.
فائزه هاشمی :
صحبت آقای کدخدایی درباره کاندیداتوری زنان بار اول نیست، در گذشته نیز اشاره ای به این موضوع داشته اند. از نظر قانونی، شرعی و عرفی منعی برای ریاست جمهوری زنان در انتخابات وجود ندارد.
به شرط آنکه حرف های اخیر آقای کدخدایی مانوری تبلیغاتی نباشد. بسیاری معتقدند به دلیل کاهش مشارکت در انتخابات اخیر، طرح کاندیداتوری زنان سیاستی برای کشاندن مردم به پای صندوق های رای است، اگر چنین نیست، شورای نگهبان باید گفته های شفاهی سخنگو خود را بر اساس قوانین و آئین نامه ها تبدیل به تفسیری رسمی، حقوقی و قانونی کند تا نهادینه و ماندگار بشود.
نکته بعدی شرکت در انتخابات است، اینکه مردم رای خواهند داد یا نه، باید دید شرایط در آینده چگونه خواهد شد. برای نمونه سیاست من در انتخابات قبلی این بود که رای ندهم و در چندین مصاحبه گفتم دلیلی برای رای دادن وجود ندارد. اگر با همین سیاست ها و همین شرایط پیش رویم بازهم دلیلی برای رای دادن وجود ندارد.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز شنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۹، شماره 3952 ؛ 15 آذر 1399
روزنامه اصفهان امروز شنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین