شرکت‌های دانش‌بنیان با آخرین فناوری‌های صنعت هوانوردی آشنا می‌شوند

کد خبر: 16859 تاریخ انتشار: 1396/06/12 ؛ ساعت: 12:24 نویسنده: حامد بابایی
در نخستین نمایشگاه بین‌المللی و تخصصی صنعت هوانوردی و خدمات فرودگاهی فضایی برای آشنایی شرکت‌های دانش‌بنیان با آخرین فناوری‌های صنعت هوانوردی فراهم می‌شود.

در نخستین نمایشگاه بین‌المللی و تخصصی صنعت هوانوردی و خدمات فرودگاهی فضایی برای آشنایی شرکت‌های دانش‌بنیان با آخرین فناوری‌های صنعت هوانوردی فراهم می‌شود.

نخستین نمایشگاه بین‌المللی و تخصصی صنعت هوانوردی و خدمات فرودگاهی ایروپرشیا، فرصت مناسبی برای شرکت های این حوزه و شرکت های مرتبط فراهم می آورد تا محصولات و توانمندیهای خود را در سطح وسیعی عرضه کنند.

همچنین در این نمایشگاه فضایی فراهم شده است که فعالان حوزه هوایی و هوانوردی با یکدیگر ارتباط ارتباط برقرار کنند تا تا با تلاش صنایع داخلی، اهداف تعیین شده در افق 1400 عملیاتی شود.

نمایشگاه بین المللی صنعت هوایی ایروپرشیا در صدد برگزاری بزرگترین و برترین رویداد هوایی کشور و منطقه است. «حمل و نقل هوایی»، «ایمنی پرواز»، «تکنولوژی هوایی»، «شرکت های هواپیمایی»، «تجهیزات هواپیمایی و سرویس ها»، «سرمایه گذاری در صنعت هواپیمایی»، «مشاوره در صنعت هواپیمایی»، «تعمیر و نگهداری»، «فرودگاه و تجهیزات کنترل ترافیک هوایی» و «تجهیزات سرویس زمینی هوایی» از جمله محورهای برگزاری این نمایشگاه است.

همچنین از دیگر محورهای این نمایشگاه می توان به «بیمه در صنعت هوایی»، «هلی کوپتر»، «مراکز آموزش صنعت هوایی»، «سلامتی و محیط زیست»، «راه حل های فن آوری اطلاعات در صنعت»، «سازمان های دارای قدرت کنترل»، «سیستم های ناوبری» و «امنیت» اشاره کرد.
نخستین نمایشگاه حمل و نقل هوایی و تجهیزات فرودگاهی 24 تا 26 شهریور ماه سال جاری، در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.

  • اشتراک گذاری در توئیتر
  • اشتراک گذاری در فیسبوک
  • اشتراک گذاری در گوگل پلاس
  • اشتراک گذاری در پینترست
  • لینک کوتاه
حامد بابایی
عکس خوانده نمی شود
اینفوگرافیک
مدرسه وب
افزایش سواد بصری مخاطبان در گالری گمان
آشپزخانه امروز
بررسی بازی
افتتاح گالری گمان با عکس‌های جشنواره خیام
تندرستی
ویجت ها