«ازدواج رویایی» دختربچه سرطانی با بهترین دوستش

کد خبر: 17430 تاریخ انتشار: 1396/06/16 ؛ ساعت: 12:56 نویسنده: هاجر خانی
در اقدامی جالب، برای دختربچه‌ای ۵ ساله که به دلیل گسترش غدد سرطانی در بدنش روزهای آخر زندگی را می‌گذراند، مراسم ازدواجی صوری گرفته شد تا علاوه بر خوشحال کردن او به بهترین آروزهایش جامه عمل پوشیده شود و این کودک سرطانی بتواند با بهترین دوستش عروسی کند.

 در اقدامی جالب، برای دختربچه‌ای ۵ ساله که به دلیل گسترش غدد سرطانی در بدنش روزهای آخر زندگی را می‌گذراند، مراسم ازدواجی صوری گرفته شد تا علاوه بر خوشحال کردن او به بهترین آروزهایش جامه عمل پوشیده شود و این کودک سرطانی بتواند با بهترین دوستش عروسی کند.


به گزارش سلامت آنلاین به نقل از روزنامه میرور، ازدواج با «هریسون گریر» ۶ ساله در فهرست «جعبه آرزوها»ی این دختر بیمار به نام «ایلیید پترسون» قرار داشت و هنگامی که پزشکان به والدینش اعلام کردند ایلیید آخرین روزهای حیاتش را می‌گذراند و مدتی طولانی زنده نخواهد ماند، نزدیکان او به فکر ترتیب دادن مراسمی برای خوشحال کردن وی در روزهای پایانی زندگی‌اش افتادند.
صدها تن از علاقه‌مندان به این ازدواج رویایی خود را به «ابردین»، شهری در اسکاتلند، رسانده بودند و با به اشتراک گذاشتن فیلم آن، بسیاری از مردم جهان که در رأس آنها بینندگانی از چین، استرالیا و امریکا دیده می‌شد، به تماشای این مراسم از سراسر جهان می‌پرداختند.
«گالی» ۴۱ ساله، مادر دلشکسته او چندی پیش در فیسبوکش خبر داد که فرزند خردسالش در نبرد با سرطان نتوانسته پیروز شود و نهایتا جان خود را از دست داده است.


به او پس از معاینه پزشکی و انجام اسکن اولتراسوند گفته شد که کبد فرزندش بزرگ و پر از غدد نوروبلاستوما شده است: «این یکی از تهاجمی‌ترین سرطان‌هاست و بسیار سریع گسترش پیدا می‌کند».در مراسمی که برای این دخترک ترتیب داده شده بود تا با برآورده کردن بخش‌هایی از آروزهای او، لحظاتی از درد و رنج بیماری وی کاسته شود، دوستان و نزدیکان خانواده در اتاقی گرد هم آمده بودند. برخی از آنها لباس‌های شاهزاده‌خانم‌ها و شخصیت‌های کارتونی مورد علاقه وی را به تن داشتند و سرانجام او دست در دست برادر بزرگترش، «کالول»، پا به اتاق گذاشت و به سمت محرابی موقت رفت تا دست در دست دامادی بگذارد که بهترین دوست او بود و تنها یک سال با وی تفاوت سنی داشت.
آنها پیمان بستند که «بهترین دوست برای همیشه» بمانند.

 از جمله آرزوهای دیگر ایلیید، بازدید از یک پارک آبی، سفر به دیزنی‌لند، تماشای نورپردازی بلکپول، و بازی در ساحل بود اما مهمترین کاری که باید انجام می‌داد، پیوند دوستی با بهترین دوستش هریسون گریر ۶ ساله محسوب می‌شد.
«بیلی گری‌یر»، پدر ۳۱ ساله هریسون هم از هیجانزدگی فرزندش برای این‌که نقش دامادی صوری را به عهده گرفته خبر داد و گفت: او می‌خواست هر کاری که می‌تواند برای خوشحالی ایلیید انجام دهد.
 
  • اشتراک گذاری در توئیتر
  • اشتراک گذاری در فیسبوک
  • اشتراک گذاری در گوگل پلاس
  • اشتراک گذاری در پینترست
  • لینک کوتاه
هاجر خانی
عکس خوانده نمی شود
اینفوگرافیک
مدرسه وب
یادداشتی از اجراهای نخستین جشنواره تئاتر دفاع مقدس به قلم علیرضا بدری
آشپزخانه امروز
بررسی بازی
سهم اصفهان از گشایش‌های اقتصادی پسابرجام
تندرستی
ویجت ها