سنسور تشخیص چهره آیفون ۸ چگونه کار می‌کند؟

کد خبر: 17709 تاریخ انتشار: 1396/06/20 ؛ ساعت: 10:45 نویسنده: هاجر خانی
از آنجایی که نسخه نهایی سیستم عامل iOS 11 در اختیار توسعه دهندگان قرار گرفته، بسیاری از ویژگی‌های این گوشی هم مشخص شده است. حتی ویدیویی هم از روند کار و فعال کردن سنسور سه بعدی تشخیص صورت به بیرون درز کرده است.
مجله دیجی کالا - مجید نوردوست: آیفون ۸ یا آیفون X چند روز دیگر رسما معرفی می‌شود. این گوشی سنسور تشخیص اثر انگشت ندارد و اپل به جای آن از سنسور سه بعدی تشخیص صورت استفاده کرده است. از آنجایی که نسخه نهایی سیستم عامل iOS 11 در اختیار توسعه دهندگان قرار گرفته، بسیاری از ویژگی‌های این گوشی هم مشخص شده است. حتی ویدیویی هم از روند کار و فعال کردن سنسور سه بعدی تشخیص صورت به بیرون درز کرده است.
 

کاربران با این سنسور می‌توانند قفل گوشی را باز کنند و از سرویس آیفون پی استفاده کنند. در واقع هر چیزی که قبلا به سنسور تشخیص اثر انگشت نیاز داشت، اکنون با سنسور سه بعدی تشخیص صورت کار می‌کند.

روند فعال سازی سنسور تشخیص صورت با دوربین جلو انجام می‌شود و کاربر باید از زاویه‌های مختلف صورت خودش را به دوربین نشان دهد. گفته شده تکنولوژی به کار رفته برای سنسور تشخیص صورت آیفون ۸ به شدت قوی است و در کمتر از ۱ ثانیه متوجه صورت کاربران می‌شود. آیفون ۸ در تاریخ ۲۱ شهریور ماه رسما معرفی خواهد شد. گفته شده این تلفن همراه هوشمند نزدیک به ۱۰۰۰ دلار قیمت خواهد داشت.
  • اشتراک گذاری در توئیتر
  • اشتراک گذاری در فیسبوک
  • اشتراک گذاری در گوگل پلاس
  • اشتراک گذاری در پینترست
  • لینک کوتاه
هاجر خانی
عکس خوانده نمی شود
اینفوگرافیک
مدرسه وب
روش هشانا و دیگر آیین‌های یهودی
آشپزخانه امروز
بررسی بازی
اتحادیه جهانی، لجام‌گسیخته را مهار کنند!
تندرستی
ویجت ها