در کلاه قرمزی متنی وجود ندارد

کد خبر: 17733 تاریخ انتشار: 1396/06/20 ؛ ساعت: 12:17 نویسنده: هاجر خانی
محمد رضا هدایتی با بیان اینکه اگر کلاه قرمزی امسال پخش می‌شد مخاطبان شاهد دو شخصیت جدید در آن بودند، آرامش کار کردن با مهران مدیری را منحصر به فرد دانست.
محمد رضا هدایتی با بیان اینکه اگر کلاه قرمزی امسال پخش می‌شد مخاطبان شاهد دو شخصیت جدید در آن بودند، آرامش کار کردن با مهران مدیری را منحصر به فرد دانست.
به گزارش باشگاه خبرنگاران پویا،  محمدرضا هدایتی، بازیگر و خواننده به بهانه انتشار قطعه «اله منی بارگ» تازه ترین اثر گروه موسیقی رستاک که با خوانندگی وی منتشر شده، در برنامه فرمول یک حضور پیدا کرد. وی در در پاسخ به این سوال که خود را خواننده می داند یا بازیگر، گفت: من بازیگری هستم که خوانندگی هم می‌کنم. هنوز به آن چیزهایی که می خواهم نرسیده ام. 
هدایتی با بیان اینکه از تئاتر کارش را شروع کرده است، گفت: در ابتدا بیشتر به سینما فکر می کردم اما بعد وارد تلویزیون شدم. در تلویزیون دیده شدم و به این واسطه در سینما هم به من نقش دادند. راستش را بگویم مدیوم سینما برایم از ارزش هنری بالاتری برخوردار است اما در سینما هنوز اینقدر دیده نشده ام.
گوینده شخصیت پسر عمه زا در «کلاه قرمزی» یادآور شد: سخت ترین کاری که در زمینه هنر انجام داده ام، «کلاه قرمزی» است. با اینکه در استودیو روی زمین نشسته‌ایم، میکروفون عروسک گردان جلویمان است و منتظریم او کاری کند تا حرف بزنیم، اما چون متن نوشته شده ای نداریم، این سخت ترین کاری است که انجام داده ام.
هدایتی در پاسخ به اینکه واقعا «کلاه قرمزی» بدون متن ساخته می شود، ادامه داد: در «کلاه قرمزی» ما همواره یک موضوع داشتیم؛ مثلا قند جیگر گم شده و او ناراحت است و ما باید پیرامون این موضوع بداهه جلو می رفتیم.
وی همچنین با بیان اینکه اگر آقایان طهماسب و جبلی نبودند کلاه قرمزی 25 ساله نمی شد، گفت: درباره پسرعمه زا به من گفتند پسر عمه کلاه قرمزی است که از دِه آمده است. اول عروسک هم نداشتیم و من با عروسک دیگری تمرین می کردم. آقای طهماسب گفتند شبیه کلاه قرمزی حرف بزن. من تو دماغی حرف زدن او را داشتم و تکه کلام هایی مثل "هان" یا بلند حرف زدن و... بود که بعد از 20 روز تمرین به خواسته آقای طهماسب از این شخصیت باقی ماند. «کلاه قرمزی» کماکان می تواند ادامه پیدا کند. امسال هم اگر پخش می شد دو شخصیت جدید به برنامه اضافه شده بود. امیدوارم مشکلات حل شود و کلاه قرمزی از تلویزیون پخش شود.
وی درباره همکاری اش با مدیری نیز گفت: کارهای مهران مدیری گویای نبوغ او است و آرامشی که سر کار او داریم، هیچ جای دیگری نداریم. در کارهای او هیچکس داد نمی زند و او هم نکاتش را آنقدر آرام می گوید که شاید فرد کنار دستی ما هم نشنود. او با همه با احترام و انسانی برخورد می کند. از بازیگران گرفته تا تدارکات. همه چیز سر جایش است و همین نبوغ او است که باعث می شود کارهای فاخری از او ببینیم.
این خواننده در پاسخ به اینکه در ماشین به چه موسیقی گوش می دهد، بیان کرد: من بیشتر موسیقی کلاسیک اروپا و موسیقی قدیمی خودمان را گوش می دهم. همچنین به موسیقی محلی علاقه دارم. کاری که اخیرا خیلی گوش دادم، کار گروه رستاک با موسیقی فولکلور بلوچستان بود که من هم در این کار همکاری داشتم.  موسیقی پاپ جدید را پسرم به خورد من می‌دهد. وگرنه خودم که به موسیقی قدیمی علاقه دارم. اما وقتی خانواده با من در ماشین هستند، سلیقه خودم را در نظر نمی گیرم.
  • اشتراک گذاری در توئیتر
  • اشتراک گذاری در فیسبوک
  • اشتراک گذاری در گوگل پلاس
  • اشتراک گذاری در پینترست
  • لینک کوتاه
هاجر خانی
عکس خوانده نمی شود
اینفوگرافیک
مدرسه وب
روش هشانا و دیگر آیین‌های یهودی
آشپزخانه امروز
بررسی بازی
اتحادیه جهانی، لجام‌گسیخته را مهار کنند!
تندرستی
ویجت ها