23 شهریورماه،زمان اعلام نتایج آزمون سراسری دانشگاه آزاد اسلامی

کد خبر: 17935 تاریخ انتشار: 1396/06/22 ؛ ساعت: 09:29 نویسنده: هاجر خانی
رئیس مرکز سنجش و آموزش دانشگاه آزاد با بیان اینکه نتایج کنکور ۹۶، ۲۳شهریور اعلام می‌شود، گفت: این مسئله در صورتی تحقق می‌یابد که سازمان سنجش اطلاعات لازم را به موقع ارائه دهد.

رئیس مرکز سنجش و آموزش دانشگاه آزاد با بیان اینکه نتایج کنکور ۹۶، ۲۳شهریور اعلام می‌شود، گفت: این مسئله در صورتی تحقق می‌یابد که سازمان سنجش اطلاعات لازم را به موقع ارائه دهد.

به گزارش  ایمنا، امیررضا شاهانی گفت:نتایج آزمون سراسری برای پذیرفته‌شدگان در دانشگاه آزاد روز پنج‌شنبه 23 شهریور اعلام می‌شود.

وی ادامه داد: هم‌زمان با اعلام نتایج، دفترچه راهنمای ثبت‌نام دانشجویان در واحدهای دانشگاهی نیز منتشر می‌شود و دانشجویان باید در زمان مقرر به واحدهای مربوطه مراجعه و ثبت‌نام خود را نهایی کنند.

شاهانی افزود: 30 هزار دانشجو امسال از طریق آزمون سراسری در رشته‌های باآزمون دانشگاه آزاد اسلامی پذیرفته‌ شده‌اند.

 وی اظهار کرد: با توجه به اینکه نتایج آزمون‌های کارشناسی ارشد و دکترا اعلام شده برای مقطع دکترا در حال آمارگیری‌ هستیم‌ تا وضعیت تکمیل ظرفیت آن را مشخص کنیم و بر اساس سهمیه‌های باقی مانده این مسئله انجام خواهد شد.

سرپرست مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی خاطر نشان کرد: در حال حاضر بسیاری از رشته‌های پر متقاضی در واحدهای مطرح از جمله رشته مهندسی مکانیک‌، حقوق، مدیریت و مواردی از این قبیل در مقطع دکترا به طور کامل مورد استقبال قرار گرفته و ظرفیت خالی برای آن وجود ندارد.

داوطلبان آزمون سراسری برای اطلاع از نتایج خود در دانشگاه آزاد اسلامی باید به سایت مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد به نشانی www.azmoon.net مراجعه کنند.

  • اشتراک گذاری در توئیتر
  • اشتراک گذاری در فیسبوک
  • اشتراک گذاری در گوگل پلاس
  • اشتراک گذاری در پینترست
  • لینک کوتاه
هاجر خانی
عکس خوانده نمی شود
اینفوگرافیک
مدرسه وب
روش هشانا و دیگر آیین‌های یهودی
آشپزخانه امروز
بررسی بازی
اتحادیه جهانی، لجام‌گسیخته را مهار کنند!
تندرستی
ویجت ها