سرمربی سپاهان از‌ آمادگی تیمش برای فصل جدید رقابت‌های لیگ‌برتر فوتبال باشگاه‌های ایران خبر داد.
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، کرانچار بعد از دیدار تدارکاتی مقابل تراکتورسازی گفت: تا دقیقه 15 خوب بودیم و بر توپ و میدان تسلط داشتیم اما در این دقیقه تراکتورسازی گل تساوی را زد. در نیمه دوم نیز از لحاظ هجومی از تیم راضی هستم اما در پاس‌های نهایی و اصطلاحا پاس‌های گل و حتی گلزنی مشکل داشتیم ولی در مجموع بازی خوبی بود.

وی در مورد اینکه مصدومیت سعید آقایی او را نگران نمی‌کند، گفت: درست است که آقایی مصدوم شد هر چند که باید صبر کرد تا فردا میزان مصدومیت او مشخص شود اما به طور کلی با آمدن بازیکن برزیلی و یک هافبک بازی‌ساز و مهاجم نوک آسیایی تیم را کامل می‌کینیم.

کرانچار در مورد اینکه به نظر می‌رسد بازیکنان مناسبی روی نیمکت ذخیره این تیم حضور ندارند، گفت: این طور نیست ما با جذب چند بازیکن دیگر نیمکت را عریض و گسترده کرده، هر چند که در نیمه دوم به جوانانی که میدان دادیم، آنها به خوبی خودشان را نشان دادند و بازی خوبی را به نمایش گذاشتند.

سرمربی سپاهان در مورد بازی هفته اول این تیم در لیگ برتر و آیا اینکه تیمش آمادگی برای حضور در فصل جدید را به دست آورده است یا خیر،‌گفت: در خلال اردو بازی‌های تدارکاتی مناسبی داشتیم و مسیر و روند خوبی را طی کردیم تا به این نقطه رسیدیم هر چند که با ملحق شدن دو بازیکن آسیایی و برزیلی‌مان فکر می‌کنم تیممان کامل شود تا در نهایت بتوانیم تصویر روشن‌تری از آنچه که می‌خواهیم به دست آوریم و با آمادگی کامل برای فصل جدید به میدان رفته و از همان هفته‌های آغازین بتوانیم نوید قهرمانی به هواداران سپاهان بدهیم.