دروازه‌بان تیم فوتبال ذوب‌آهن گفت: بازیکنان موثری به ذوب‌آهن اضافه شده که حضور آن‌ها کیفیت کار ما را افزایش می‌دهد و تصور می‌کنم تیم ما یکی از مدعیان قهرمانی باشد.
محمدباقر صادقی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اصفهان درباره شرایط این روزهای تیم فوتبال ذوب‌آهن قبل از آغاز مسابقات لیگ‌برتر، اظهار داشت: تمرینات بسیار خوب و متفاوتی را با حضور امیر قلعه‌نویی پشت سر می‌گذاریم و حفظ شاکله اصلی تیم از فصل گذشته در روند تیم ما بسیار تاثیرگذار است.
وی تصریح کرد: بازیکنان موثری به ذوب‌آهن اضافه شده که حضور آن‌ها کیفیت کار ما را افزایش می‌دهد. تصور می‌کنم تیم ذوب‌آهن به عنوان یکی از مدعیان قهرمانی باشد و حرف‌های زیادی برای گفتن داشته باشیم، امسال سال قهرمانی ذوب‌آهن است.
دروازه‌بان تیم فوتبال ذوب‌آهن درباره بازگشت دوباره به جمع سبزپوشان اصفهانی، بیان کرد: با وجودی که شرایط ماندنم در اصفهان مهیا بود اما تصمیم گرفتم به مدت یک فصل از اصفهان دور باشم اما با ورود قلعه‌نویی و نظر نهایی وی به ذوب‌آهن بازگشتم و امیدوارم به مجموعه ذوب‌آهن کمک کنم.
وی درباره رقابت با رشید مظاهری برای قرار گرفتن در دروازه تیم ذوب‌آهن، گفت: هر کجا رقابت بیشتر باشد اعضای آن تیم پیشرفت می‌کنند. رشید مظاهری یکی از بهترین گلرهای ایران است و این امر بر تلاش مضاعف من می‌افزاید. در عین رفاقت صمیمی با رشید رقیب یکدیگر محسوب می‌شویم و امیدوارم ذوب‌آهن فصل موفقی را پشت سر بگذارد.