سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: در چند دیدار تدارکاتی خود موقعیت‌های بسیار خوبی را روی دروازه حریفان ایجاد کرده‌ایم اما بسیاری از آن‌ها تبدیل به گل نشده که قصد این مشکل را تا آغاز مسابقات لیگ حل کنیم.
زلاتکو کرانچار در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اصفهان درباره آخرین شرایط تیم فوتبال سپاهان قبل از آغاز مسابقات لیگ‌برتر فوتبال اظهار داشت: هم‌اکنون در شرایط مناسبی از لحاظ جسمانی و تاکتیکی به سر می‌بریم و حرکت روبه جلو خود را تا آغاز مسابقات لیگ ادامه می‌دهیم.
وی با بیان این‌که در خط حمله خود دچار ضعف‌هایی هستیم، تصریح کرد: در چند دیدار تدارکاتی خود موقعیت‌های بسیار خوبی را روی دروازه حریفان ایجاد کرده‌ایم اما بسیاری از آن‌ها تبدیل به گل نشده است.
سرمربی تیم فوتبال سپاهان، بیان کرد: از آغاز تمرینات، بازیکنان سپاهان فشار بسیار زیادی را تحمل کرده‌اند و امیدواریم تا آغاز مسابقات لیگ ثبات خود را به دست آوریم.
وی با بیان این‌که قصد داریم تا چند روز آینده 2 بازیکن بین‌المللی را به تیم خود اضافه کنیم، خاطرنشان کرد: این 2 بازیکن از قاره‌های اروپا و یا سایر قاره‌های دنیا به تیم ما اضافه می‌شوند اما به دنبال بهترین راهکار هستیم تا گزینه‌های خوبی را به تیم خود اضافه کنیم.
کرانچار به مذاکره باشگاه سپاهان با مروان حسین، مهاجم عراقی تیم پلیس این کشور اشاره کرد و گفت: امیدواریم به نقطه نظر مشترکی با این مهاجم دست پیدا کنیم و امیدوارم در کنار این بازیکن یک هافبک بازیساز اروپایی نیز به جمع ما اضافه شود.
سرمربی تیم فوتبال سپاهان با بیان این که گزینه‌های آسیایی دیگری نیز می‌توانند به جمع ما اضافه شوند، اظهار داشت: غیر از مدافع برزیلی که عملکرد خوبی داشته است 2 بازیکن بین‌المللی دیگر در نظر داریم.