معاون فرهنگی هنری اداره‌کل فرهنگ و ارشاد استان اصفهان با اشاره به اخبار منتشر شده درباره اجرای یک تئاتر در غسالخانه مبارکه به‌دلیل نبود مکان گفت: در غسالخانه مبارکه تئاتر اجرا نشده بود بیشتر ابراز گلایه چند هنرمند بوده است.
پرویز طاهری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اصفهان در واکنش به خبر اجرای یک تئاتر در غسالخانه شهرستان مبارکه به دلیل محدودیت فضا اظهار داشت: در غسالخانه مبارکه تئاتر اجرا نشده بود بیشتر ابراز گلایه چند هنرمند بوده که در این باره با شهردار مبارکه صحبت شد.
وی افزود: در مبارکه قرار است سالنی که متعلق به شهرداری است تجهیز سینمایی شود؛ ما از وی تقاضا کردیم که در صورت امکان آن را بازسازی کنند که احتمالاً تا پایان مردادماه به بهره‌برداری می‌رسد.
معاون فرهنگی هنری اداره‌کل فرهنگ و ارشاد استان اصفهان بیان کرد: با توجه به علاقه‌مندی به هنر تئاتر و تعداد زیاد گروه‌های تئاتر در شهرستان در این رابطه شاهد کم محبتی بعضی از دوستان بودیم، زیرا مبارکه چند سالن دیگر هم دارد که می‌توانند در آن تمرینات خود را انجام دهند.
وی تصریح کرد: از طرفی تعداد گروه‌ها زیاد و از سوی دیگر فضا برای تمرین کم بوده، به همین دلیل برخی به این موضوع به دیده اشکال نگاه کرده‌اند. با توجه به علاقه‌مندی هنرمندان به تئاتر باید برنامه‌های بیشتری برای آن‌ها در نظر گرفت اما سرعت تجهیز امکانات کم است.
طاهری خاطرنشان کرد: افرادی که صاحب ایده و فکر هستند باید در این عرصه کمک کنند، با صحبت کردن از مشکل چیزی حل نمی‌شود، ما نیز مشکلات را می‌دانیم، بنابراین با توجه به تمکن مالی اداره‌های دولتی که حامیان این کار هستند باید کمک کرد تا این فضا بهتر شود.