معاون اداره‌کل ارشاد اصفهان گفت: حدود ۱۵ سالن نمایشی در شهر اصفهان از درجه یک تا درجه‌های بعدی توسط انجمن نمایش رصد شده تا برای اجرای گروه‌های تئاتر استفاده شود.
پرویز طاهری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اصفهان با اشاره به سالن‌های تئاتر در اصفهان اظهار داشت: حدود 15 سالن نمایشی در شهر اصفهان از درجه یک تا درجه‌های بعدی توسط انجمن نمایش رصد شده تا برای اجرای گروه‌های تئاتر استفاده شود.
وی افزود: در حال حاضر تعداد  سالن‌ها در شهر اصفهان به حدی زیاد است که برنامه برای سالن نداریم سالن‌هایی که با کمک شهرداری و دستگاه‌های دیگر و انجمن نمایش در حال تدارک است.
معاون فرهنگی هنری ارشاد اصفهان گفت: سالن به اندازه کافی داریم  اما سالن a و b درخواست بیشتری برای اجرا دارد شاید اگر گله‌ای صورت می‌گیرد  این است که افراد دوست دارند یا در تالار هنر و یا در فرشچیان برنامه داشته باشند که ترافیک آن‌ها بالا است.
وی تصریح کرد: در این رابطه پیشنهاد شده رتبه بندی گروه‌ها با توجه به تخصص و کارشناسان انجمن انجام شود تا گروه‌هایی که ابتدای ورود  هستند انتظار اجرا در فرشچیان را نداشته باشند.
طاهری بیان کرد: 15 سالن به تازگی در حال اضافه شدن است، مخاطب تئاتر این روزها بیشتر شده و در حال حاضر نزدیک به 30 گروه ثبت شده در استان داریم  که 10 گروه هم اتمام کار آن‌ها انجام شده که در کل می‌توان گفت 40 گروه ثبت شده واجد شرایط و پیوسته که دارای بازیگران ثابت هستند. 40 گروه عدد خوبی است به همین حد هم گروه‌هایی است که ثبت نشده داریم در تئاتر پیشرفت زیادی داشته‌ایم.