کارگردان تئاتر اصفهان گفت: تعداد هنرمندان ما بیش از مخاطبان است و ما عرضه و تقاضا درستی نداریم، زمانی که سالن‌های ما توسط کارگردان‌هایی که علم و تجربه کافی در این زمینه ندارند گرفته می‌شود سبب شده تا تعداد هنرمندان ما از مخاطبان بیشتر شود.
رادمهر کشانی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اصفهان درباره وضعیت سالن‌های نمایش در اصفهان اظهار داشت: برای اجرای نمایش‌های بزرگ نیازمند سالن‌های جدید و به‌روز هستیم و در این نمایش سعی کردیم تا این معضل را به گوش مسئولان برسانیم و باید بدانیم دیگر زمان آن رسیده که اصفهان به عنوان یکی از شهرهای بزرگ تئاتر کشور سالن حرفه‌ای تئاتر نیاز دارد و نیاز اصلی تئاتر ما سالن بلک باکس حرفه‌ای است.
وی در پاسخ به سوالی درباره جایگاه تئاتر اصفهان در کشور و رونق تئاتر در اصفهان طی مدت اخیر افزود: ما باید شلوغی و ترافیک در تئاتر اصفهان را به صورت موشکافانه بررسی کنیم و به این سؤال پاسخ دهیم که آیا همه کسانی که در تئاتر اصفهان وارد شدند مستحق کارگردانی هستند و چنین مسئله‌ای سبب از دست رفتن مخاطب ما نمی‌شود.
کارگردان تئاتر اصفهان خاطرنشان کرد: در بسیاری از مواقع حضور برخی افراد غیرحرفه‌ای در تئاتر سبب می‌شود تا ما نه تنها مخاطب جذب نکنیم بلکه سبب می‌شود مخاطبان ما نیز از دست بروند، نظارت توسط ارشاد از دست رفته و فقط به دنبال این هستند که درباره کارها و هنرمندان آمار دهند در حالی که بسیاری از افراد حاضر در تئاتر برای این کار نیستند.
وی تصریح کرد: تعداد هنرمندان ما بیش از مخاطبان است و ما عرضه و تقاضا درستی نداریم، زمانی که سالن‌های ما توسط کارگردان‌هایی که علم و تجربه کافی در این زمینه ندارند گرفته می‌شود سبب شده تا تعداد هنرمندان ما از مخاطبان بیشتر شود و سالن‌های ما خالی بماند، این سبب آسیب رسانی در آینده می‌شود.
کشانی بیان کرد: بنده با بیش از 20 سال سابقه هنری باید مدت‌ها منتظر سالن باشند، برای نمایش پستچی پابلو نرودا ما قصد برگزاری 15 شب نمایش را داشتیم اما با توجه به مشکلات موجود 7 شب به بنده سانس دادند، گروه‌هایی هستند که تجربه و سواد علمی کافی ندارند و تنها با پولی که دارند سانس را در اختیار می‌گیرند و نمایش‌هایی را به اجرا می‌گذارند که از نظر کیفی مناسب نیست و سبب دفع مخاطب می‌شود.