نمایش کمدی «سران سانتا ماریا» به نویسندگی علی حسن زاده با کارگردانی سالار شاب، تا ۲۷ مرداد ماه در تالار شیخ بهایی شاهین شهر روی صحنه می رود.

کارگردان این نمایش در گفتگو با ایمنا در مورد جزییات آن گفت: ما برای اینکه مضمون داستان را پیش از دیدن آن لو نداده باشیم در بروشور نمایش، قسمت خلاصۀ داستان را اینگونه نوشتیم: «کریستوفر بار کلمبوس معروف به کریستف کلمب در روزی که هوا آفتابی بود و دریا امواج آرامی داشت...آقا چه کاریه هر چی فکرشو می کنم می بینم اسپویل (لو دادن داستان) می شه نامردیه! رو صندلیاتون محکم بشینید، نمایشو ببینید، پوسته تخمه هم رو زمین نریزید شرافتا، وگرنه بعد نمایش آقای بهاری مجبورمون می کنه خودمون جارو به دست بگیریم کل سالن و لابی رو جارو کنیم. دمتونم گرم.»

سالار شاب ادامه داد: در این نمایش که توسط گروه «رقص خاک» آماده شده بنده به همراه فردخت عکاشه، پژواک روشن، آرش روزبهانی، سپیده اکبری، مرتضی انصاری، علی حسن زاده و محمد پور هاشمی ایفای نقش می کنیم.

وی افزود: علی حسن زاده نیز به عنوان دستیار کارگردان در این نمایش حضور دارد و عسل شدید زاده برای نور، ترانه موری برای صدا، سپیده اکبری برای طراحی لباس، گریم و عکس و سمیع شاب و پژواک روشن برای دکور ما را یاری می کنند.

علاقمندان برای دیدن این نمایش کمدی می توانند با تهیۀ بلیت از سایت تالار ملی، تا ۲۷ مرداد ماه هر شب رأس ساعت ۲۰:۳۰ به تالار شیخ بهایی شاهین شهر مراجعه کنند.