دروازه‌بان تیم سپاهان گفت: کرانچار از من درخواست کرد که تا آخرین لحظه ایستادگی کنم و من به دلیل علاقه زیاد جنوبی‌ها به چیپ زدن تا آخر ایستادم.
به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، علی کیخسروی پس از تساوی سپاهان مقابل پارس جنوبی در هفته سوم لیگ‌برتر در جمع خبرنگاران با اشاره به بازی خوب تیم خود مقابل پارس جنوبی اظهار داشت: خدا خواست این نتیجه برای ما رقم بخورد و قسمت ما کسب این نتیجه بود. پارس جنوبی تیم خوبی است و جوان‌های آینده‌داری دارد و از اینکه در مقابل این تیم مساوی کردیم راضی هستم.
وی پیرامون مهار پنالتی تیم میهمان تصریح کرد: پنالتی را با تشخیص کامل مهار کردم و از روی شانس نبود و این در حالی است که جو ورزشگاه نیز در این مهار کردن بسیار موثر بود. از هواداران خوب و پرشور سپاهان کمال تشکر را دارم.
دروازه‌بان تیم سپاهان درباره ثابت شدن جایگاه خود در تیم تصریح کرد: در این تیم همگی با هم دوست هستیم و درباره ثابت شدن در تیم خیلی زود هست که تصمیم‌گیری کنیم و هر چه خداوند صلاح بداند همان می‌شود.
وی افزود: کرانچار از من درخواست کرد که تا آخرین لحظه ایستادگی کنم و من به دلیل علاقه زیاد جنوبی‌ها به چیپ زدن تا آخر ایستادم و توانستم گل را مهار کنم و این در حالی است که در گل تساوی خودم را مقصر می‌دانم.