رییس شورای شهر اصفهان گفت: مجوز و منابع مالی خط دو، ملزومات خط سه و توسعه خط یک قطار شهري اصفهان آماده است و امیدواریم شورای پنجم این مسیر را با قوت ادامه دهد.

به گزارش خبرنگار ايسنا- منطقه اصفهان،‌ رضا امینی،‌ صبح امروز در جلسه علني شوراي شهر اصفهان،‌ با اشاره به بهره برداری از خط یک  مترو در هفته پایانی مرداد،‌ اظهار كرد: مترو بر اساس تعامل بین بخشی دستگاه های اجرایی شکل گرفته و اميدوارم الگویی برای سایر خطوط باشد.

رييس شوراي شهر اصفهان ادامه داد: مجوز و منابع مالی خط دو، ملزومات خط سه و توسعه خط یک آماده است و امیدواریم شورای پنجم این مسیر را با قوت ادامه دهد.

وي با اشاره به ضرورت استفاده از سیستم مکانیزه شهرسازی ادامه داد: گفته مي‌شود راه اندازي اين سيستم قرار است به شوراي بعدي موكول شود در حالي كه براي آن بودجه در نظر گرفته شده است و اين اقدام عادلانه نيست. شهرداران مناطق اصفهان موظف به استفاده از اين سيستم هستند.

اميني هم‌چنين با اشاره به شرايط مساعد دو باشگاه فوتبال اصفهان تصريح كرد: سال گذشته دو باشگاه سپاهان و ذوب آهن شرایط خوبی نداشتند اما امروز با رفع مشکلات زمینه قهرمانی آن‌ها آماده است.