رئیس شورای نگهبان استان اصفهان و عضو هیأت نظارت بر انتخابات استان اصفهان به نمایندگی از آیت‌الله جنتی دبیر شورای نگهبان و رئیس مجلس خبرگان رهبری در منزل خانواده شهید مدافع حرم محسن حججی حضور یافتند.

به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان، چند روز بیشتر از انتشار خبر شهادت شهید مدافع حرم محسن حججی نگذشته است که دیدارها و پیام‌های تبریک و تسلیت برای تسلی دل خانواده شهید همچنان ادامه دارد.

شامگاه شنبه مرتضی طبیبی رئیس شورای نگهبان استان اصفهان، حجت‌الاسلام عبداللهی عضو دفتر هیأت نظارت بر انتخابات استان اصفهان و جمعی از کارکنان این شورا به نمایندگی از آیت‌الله احمد جنتی دبیر شورای نگهبان و رئیس مجلس خبرگان رهبری با خانواده شهید مدافع حرم محسن حججی دیدار کردند.

در این دیدار پیام تسلیت آیت‌الله جنتی دبیر شورای نگهبان و رئیس مجلس خبرگان رهبری توسط حجت‌الاسلام عبداللهی قرائت شد.

به گزارش فارس متن پیام آیت‌الله احمد جنتی دبیر شورای نگهبان و رئیس مجلس خبرگان رهبری به شرح زیر است:

متن این پیام به شرح ذیل است:

بسم‌الله الرحمن الرحیم

مِنَ المُؤمِنینَ رِجالٌ صَدَقوا ما عاهَدُوا اللَّهَ عَلَیهِ ۖ فَمِنهُم مَن قَضیٰ نَحبَهُ وَمِنهُم مَن یَنتَظِرُ ۖ وَما بَدَّلوا تَبدیلًا

بار دیگر بینش و بصیرت جوانی از تبار شهدای کربلا و دست‌پرورده مکتب امام‌خمینی (ره) قاب تصویری پدید آورد که به سند گویا و ماندگار رسوایی استکبار و مولود شوم آن یعنی تکفیری‌های داعش بدل گردید.

آرامش و اطمینان خاطر ملهم از اعتقاد به آرمان‌های اصیل اسلام و انقلاب آنچنان در نگاه نافذ و مصمّم شهید محسن حُججی رخ نمود که گواه مرز روشن حق و باطل گردید.

ملّت غیور و قهرمان ایران به خوبی واقف است که این شهادت‌ها عامل استمرار حرکت عزتمندانه انقلاب و عامل ثبات و امنیت کشور بوده و بازتاب‌های گسترده و فراگیر حقیقی و مجازی تکریم این شهید عزیز و سایر شهدا گواه قدرشناسی و بصیرت این ملت فهیم و انقلابی است.

امروز بر همگان روشن است که تنها راه رسیدن به فلاح و رستگاری در دنیا و آخرت، حرکت در مسیر شهدا و آرمان‌های بلند امام راحل عظیم‌الشأن با پیروی از ولایت‌فقیه است.

داعشی‌ها و تکفیری‌های نامسلمان نیز بدانند که با این جنایات و ددمنشی‌ها طرفی نبسته و نه تنها نمی‌توانند مانع شکستی‌های پی در پی خود در مواجهه با جبهه مقاومت شوند،‌ بلکه عزم و اراده پولادین انسان‌های مؤمن و معتقد به انقلاب و راه مقاومت در ایران و اقصی نقاط عالم را برای قطع دست ایشان و اربابان آمریکایی و صهیونیستشان مصمم‌تر و با انگیزه‌تر خواهد نمود.

اینجانب به پدر، مادر، همسر و فرزند نونهال و مقاوم این شهید بزرگوار که مانند سالار شهیدان حضرت اباعبدالله‌الحسین (ع) به وجه‌الله نظر کرده و شهد شیرین شهادت نوشیده است، تبریک و تسلیت عرض نموده و از درگاه باریتعالی اجر و صبر برایشان مسئلت می‌نمایم.