رییس پلیس آگاهی استان اصفهان از شناسایی و دستگیری سه سارق حرفه ای منزل وكشف چهار میلیارد رالو اموال مسروقه خبر داد. 

به گزارش ایسنا- منطقه اصفهان ، سرهنگ كارآگاه ستار خسروی اظهار كرد: در پی شكایت یكی از شهروندان مبنی بر سرقت از منزل اش، بررسی موضوع در دستور كار ماموران پایگاه شرق پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: كارآگاهان تحقیقات خود را دراین زمینه آغاز و موفق شدند سه سارق را شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضائی آنها را دستگیر كردند.

رییس پلیس آگاهی استان اصفهان با اشاره به اینكه افراد دستگیر شده در بازجویی های پلیس به سرقت چهار میلیارد رالر اموال از منازل شهروندان اعتراف كرده اند، ادامه داد: تاکنون تعداد زیادی از مالباختگان مورد شناسایی قرار گرفته اند كه اموال آنها پس از طی مراحل قانونی بازگردانده می شود.

خسروی با اشاره به تحویل سارقان به مراجع قضائی از افزایش کشفیات سرقت منزل در چهار ماهه اول امسال خبر داد و گفت: در چهار ماهه سال جاری شاهد رشد 9.2 درصدی کشفیات و کاهش 2.9 درصدی سرقت منزل بوده ایم.

وی توصیه كرد: شهروندان از نگهداری وجوه نقد، طلاها و اموال با ارزش در منزل خودداری و در هنگام خروج از منزل اگر با خودرویی که سرنشینان آن مشکوک هستند مواجه شدید شماره خودرو را یادداشت کنند، در اوایل شب به تردد افراد غریبه در آپارتمان ها حساس باشند و موارد مشکوک را به 110 اطلاع دهند.