نمایش "رویای  پرواز در جنگل سبز"  به کارگردانی  و نویسندگی مجتبی طالبی   از 24 مرداد تا 10 شهریور از ساعت 19:30 در آمفی تئاتر کوثر  مجتمع فرهنگی  هنری کوثر اصفهان  به صحنه می رود .
حمید رضا مکارمی مدیر مجتمع فرهنگی هنری کوثر در این باره می گوید :ماجرای نمایش  داستان نوستالژیک  کودکان  دیروز  دهه 60 و والدین امروز است ، گروه هنری زیر گنبد کبود  صندوقچه ی آقای حکایتی را بر می دارند و از میان حکایت ها داستانی جذاب برای بچه ها انتخاب می کنند .ماجرای ما قصه جنگل سبزی است که دو حیله گر وارد آن می شوند و شروع می کنند حیوانات را فریب بدهند و عاقبت لاک پشت دانا  و .............
مکارمی در ادامه می افزاید : دکور نمایش  بسیار جذاب و دیدنی برای کودکان طراحی شده است و جذابت های نمایش را دکور و موسیقی های مناسب صد چندان می کند .
 مدیر مجتمع فرهنگی هنری کوثر عوامل را اینگونه معرفی می کند: مهداد غلامپور ، علیرضا بالود، امیر کلاهدوز، حامد جعفر پور، سعید نیک  زاد، جواد رجبی،  سعید جانباز، جواد  نظیفی، الهه عبدالهی ، مرضیه طیبی ، پریسا  پور نادر، فرهاد نجومی پور ، مهدی مطهر،  وبازگر خرسال نگار حاج زمانی ؛  به  عنوان بازیگر در این نمایش به ایفای نقش می پردازند
عوامل  نمایش  شامل دستیاران کارگردان: زهرا حیدری ، امیر کلاهدوز،  اهنگساز: جواد رضایی ، مدیر تدارکاتو پشتیبانی: حمید طالبی ، مدیر صحنه: جواد نظیفی ، دستیار صحنه:مجتبی صادقی ، طراح  پوستر و بورشور: امین سلیمانی،  می باشد .
گروه نمایشی برای تماشاگران  نمایش محیطی " بازی بازی نمایش " را قبل از اجرای نمایش اصلی در فضای بیرونی سالن به اجرا در می آورد.
منطقه 15 شهرداری اصفهان منطقه دوستار کودک است و در همین راستا  سالن آمفی تاتر مجتمع فرهنگی هنری  کوثر  را به عنوان مرکز تخصصی نمایش های کودک و نوجوان  اختصاص داده  و تاکنون نمایش های جذابی را به صحنه برده است  که خوشبختانه با استقبال تماشاگران مواجه شده است این مرکز با آغوش باز پذیرای همه ی گروهای نمایشی  کودک و نوجوان است .
علاقمندان برای دیدن این نمایش شاد و موزیکال می توانند  به سالن آمفی تئاتر مجتمع فرهنگی هنری کوثر واقع در خیابان جی خ مسجد علی  مراجعه و یا با شماره تلفن 35212475 تماس بگیرند.
صدر الدین حجازی بازیگر  حرفه ای  پیشکسوت تاتر و سینمای کشور است   که تاکنون  در بیش از 300 فیلم  و  تاتر به ایفای نقش پرداخته است . در سال  56 عنوان بهترین بازیگر تاتر را به خود اختصاص داده است . وی 50 سال است در صحنه تاتر و سینما حضور موثر دارد . وی با کارگردانی همچون ناصر تقوایی ، بهروز افخمی، امر الله احمد جو ، مهران مدیری ... در زمینه بازیگری همکاری داشته .