سرمربی تیم فوتسال گیتی پسند اصفهان گفت که به هواداران تیم مقاومت قرچک، توهینی نکرده است.
علیرضا افضل در مورد تساوی 2 - 2 تیمش در ثانیه‌های پایانی بازی مقابل مقاومت قرچک به خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران پویا گفت: ما این مسابقه را خوب آغاز کردیم. موقعیت‌های زیادی هم داشتیم، اما نتوانستیم از آنها به خوبی استفاده کنیم. مقاومت هم در لحظات آخر بازی و با استفاده از پاور پلی (بازی پنج نفره) به گل رسید. اگر از موقعیت‌های خود استفاده می‌کردیم، می‌توانستیم با تعداد گل‌های زیاد به پیروزی برسیم. بازیکنانم بازی خوبی به ویژه در نیمه دوم ارائه کردند و حریف فقط در این نیمه یک موقعیت داشت که به گل رسید.
وی با بیان اینکه این تیم باید بیشتر روی از دست دادن موقعیت‌های گلزنی کار کند، درخصوص عقب افتادن گیتی‌پسند با یک بازی و پنج امتیاز کمتر از مس سونگونِ صدرنشین، اظهار داشت: جدول خیلی بالا و پایین دارد و بازی‌‌های سختی پیش رو داریم. هنوز فرصت برای جبران وجود دارد.
سرمربی گیتی پسند در مورد حاشیه‌های اتفاق افتاده در قرچک و فحاشی تماشاگران به او، تصریح کرد: هیچ فحاشی اتفاق نیفتاد و همه در سالن تیم‌های خود را تشویق کردند! لیدر هواداران قرچک به یک خبرنگار محلی گفت افضل به ما فحاشی کرده است. این خبرنگار از من پرسید که فحاشی کرده‌ام یا نه؛ من هم گفتم اگر این لیدر چنین حرفی زده، راست می‌گوید و من توهین کردم و کار خوبی کردم! آن خبرنگار هرچه پرسید من برعکس پاسخ دادم! اگر ناظر داوری و نماینده فدراسیون فوتبال می‌گویند فحاشی کرده‌ام، بله فحاشی کرده‌ام!
افضل خاطرنشان کرد: آیا تعظیم کردن و دست بلند کردن برای هواداران، توهین محسوب می‌شود؟ تا حالا چه کسی دیده است که من به تماشاگران تیمی توهین کنم؟ باشگاه مقاومت البرز باید برنامه بگذارد تا این اتفاقات رخ ندهد. من توهین‌های زیادی در سالن‌های مختلف شنیدم اما اصلاً برایم اهمیتی ندارد. این شخص دنبال این بود که یک چیزی بگویم و او هم بنویسد. زمانی که نظرات کاربران را در مورد این مصاحبه و اتفاقاتی که افتاد، در یک رسانه می‌خوانم، خوشحال می‌شوم که همه مشغول من هستند!
وی با بیان اینکه برخی رسانه‌ها دنبال حاشیه‌سازی هستند، گفت: برخی از آنها را تحویل نمی‌گیریم یا آنها با یکسری مربیان خاص رابطه دارند، اما بدانند من نیازی به آنها ندارم. اگر تماشاگران به من توهین می‌کنند برایم مهم نیست، اما چرا به ملی‌پوشانی که در تیم ملی زحمت کشیدند توهین می‌شود؟ احمد اسماعیل‌پور، اصغر حسن‌زاده و سپهر محمدی چند سال در تیم ملی بازی کرده‌اند.
سرمربی گیتی پسند در مورد دیدار هفته آینده شاگردانش مقابل آتلیه طهران قم اظهار داشت: باید این تیم را آنالیز کنیم. متأسفانه بد کار می‌کنیم و بازیکنان در همه بازی‌ها با استرس وارد زمین می‌شوند. باید حواس‌مان را جمع کنیم. باید با بچه‌ها در این باره صحبت کنم، اما فکر می‌کنم مشکل از خودم باشد.