فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه از دستگیری باند 5 نفره سارقان اموال داخل خودرو و قطعات خودرو و اعتراف آنها به سرقتهای متعدد در شهرستانهای اصفهان و شاهین شهر خبر داد.

سرهنگ رجبعلی مختاری گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت اموال داخل خودرو در شاهین شهر که همگی بایک شیوه و شگرد به وقوع پیوسته بودند تیمی از ماموران دایره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی شهرستان دستگیری عاملان این سرقتها را در دستور کار خود قرار داد.

وی افزود: ماموران پلیس آگاهی با بررسی صحنه های سرقت و جمع آوری سرنخ های موجود به چند سارق حرفه ای سابقه دار مظنون شده و پس از انجام تحقیقات گسترده و شناسایی مخفیگاه سارقان موفق شدند آنها را در یک عملیات دستگیر کنند.

سرهنگ مختاری ادامه داد: متهمان در بازجویی های تخصصی پلیس به سرقتهای متعدد محتویات خودرو و قطعات خودرو که طی چند ماه اخیر در شهرستانهای اصفهان و شاهین شهر مرتکب شده بودند اعتراف کردند.

وی با اشاره به اینکه ارزش تقریبی سرقتهای انجام شده توسط این باند بیش از یک میلیارد بوده گفت: در این رابطه بیش از 200 میلیون ریال از اموال مسروقه در مخفیگاه سارقان کشف و یک مالخر نیز شناسایی شد.

فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه در پایان با اشاره به تحویل متهمان به مراجع قضایی به شهروندان توصیه کرد: به منظور پیشگیری از وقوع سرقت محتویات خودرو ضمن رعایت موارد امنیتی از قرار دادن وجوه نقد و اشیا قیمتی در داخل وسایل نقلیه خودداری کنندو در صورت مشاهده افراد معتاد و مشکوک اطراف خودروهای پارک شده سریعا با تماس 110 موضوع را به پلیس اطلاع دهند.