عرضه ۱۰ درصد از سهام هتل پارسیان کوثر اصفهان به عنوان دومین عرضه اولیه امسال فرابورس فردا (یکشنبه) انجام می‌شود.

به گزارش خبرگزاری ایمنا، تعداد ۱۶ میلیون و ۵۰۰ هزار سهم شرکت "هتل پارسیان کوثر اصفهان" به عنوان دومین عرضه اولیه امسال فرابورس ایران، فردا(یکشنبه) در بازار دوم فرابورس انجام می‌شود.

بر این اساس عرضه این میزان سهام در حالی فردا به عنوان دومین عرضه اولیه امسال فرابورس و سومین عرضه اولیه بازار سرمایه صورت می گیرد که حداکثر سهمیه برای هر کد حقیقی و حقوقی ۳۰۰ سهم تعیین شده است.

همچنین حداقل و حداکثر قیمت سفارش برای این عرضه اولیه ۱۱.۱۰۰ تا ۱۲.۲۰۰ تومان و شرکت کارگزاری بورس بهگزین متعهد خرید اعلام شده‌ است.

بر اساس این گزارش، این هتل ۵ ستاره که از سال ۱۳۴۷ تاسیس و سال ۱۳۵۸ به بنیاد مستضعفان واگذار شده، با نماد "گکوثر" و به عنوان پنجاه و هشتمین شرکت در بازار دوم فرابورس حضور خواهد داشت.

همچنین هتل پارسیان کوثر اصفهان برخوردار از ۱۹۰ نیروی انسانی، دارای دو سهامدار اصلی به نام های شرکت هلدینگ سیاحتی و تفریحی پارسیان و بنیاد مستضعفان با مالکیت ۵۱ و ۴۹ درصدی بوده و کارگزار مشاور پذیرش آن نیز بورس بهگزین است.

گفتنی است ۱۰ درصد از سهام هتل پارسیان کوثر اصفهان با نماد «گکوثر» در حالی فردا به‌عنوان نخستین هتل وارد بازار سرمایه می‌شود که پیش‌تر عرضه اولیه شرکت "به پرداخت ملت" در تیرماه در بورس اوراق بهادار و شرکت "مبین وان کیش" در مردادماه در فرابورس ایران انجام شده است.