بازیکن تیم فوتسال گیتی‌پسند اصفهان گفت: سرمربی تیم ملی تاکنون نتایج بسیار قابل قبولی گرفته و باید با توجه به نتایج کسب شده در جام جهانی قرارداد این مربی تا جام جهانی ۲۰۲۰ تمدید شود.
محمد کشاورز در گفت‌وگو با تسنیم  درباره دیدارهای گیتی‌پسند در ادامه فصل اظهار داشت: تیم ما بازی به بازی فکر می‌کند و به آینده فکر نمی‌کنیم در این مدت نیز همه دغدغه ما برای دیدار فرش آرا است و امیدواریم بازی خوبی را مقابل این تیم ارائه دهیم و به 3 امتیاز این دیدار برسیم.
وی درباره نتایج به‌دست آمده توسط دیگر تیم‌ها و شرایط لیگ امسال افزود: متاسفانه برخی تیم‌ها تمرینات خود را دیر آغاز کردند و مشکلات این گونه تیم‌ها هم اکنون نمود پیدا کرده، تیم‌هایی مانند مس، تاسیسات، فرش آرا، گیتی‌پسند و حفاری که به موقع تمرینات خود را آغاز کرده‌اند در حال حاضر مشکلی ندارند.
بازیکن تیم فوتسال گیتی‌پسند اصفهان خاطرنشان کرد: مشکل را تیم‌هایی دارند که دقیقه 90 آغاز به‌کار کرده‌اند و حتی تا پیش از نخستین بازی وضعیت حضورشان در لیگ مشخص نبوده، این گونه مشکلات گریبان تیم‌ها و لیگ را گرفته و بر کیفیت دیدارها تاثیر گذاشته است.
وی درباره حواشی و اعتراض برخی تیم‌ها در ارتباط با مراسم بهترین‌های لیگ برتر بیان کرد: بنده درباره این مراسم و اینکه چه کسی انتخاب شده اطلاعی ندارم و نمی‌توانم نظری بدهم.
کشاورز در پاسخ به سوالی درباره حواشی پیرامون قرارداد سرمربی تیم ملی فوتسال گفت: قرارداد سرمربی تیم ملی باید تا جام جهانی 2020 تمدید شود تا با خیال راحت کار خود را انجام دهد، از کیفیت قرارداد ناظم‌الشریعه اطلاعی ندارم اما نظر شخصی بنده این است که این مربی در تیم ملی عملکرد بسیار خوبی داشته و باید حاشیه‌ امنی ایجاد کنند تا با خیال راحت ایده‌های خود را در تیم ملی پیاده کند.