سرمربی تیم فوتسال گیتی‌پسند گفت: بازیکنان ما تا حدودی به آمادگی لازم رسیده‌اند و با توجه به حضور ۵ بازیکن گیتی‌پسند در تیم ملی وقفه در دیدارهای لیگ به ضرر تیم ماست.
 علی افضل در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در اصفهان درباره شرایط تمرینات تیم گیتی‌پسند اظهار داشت: تمرینات به خوبی در حال سپری شدن است و در این مدت هر چه از تمرینات و بازی‌های لیگ می‌گذرد بازیکنان نیز از نظر هماهنگی بهتر می‌شوند، هنوز 100 درصد به آمادگی مدنظر نرسیده‌ایم و بازیکنان تا حدودی تاکتیک‌های مربیان را مورد اجرا قرار می‌دهند.
وی افزود: تیم ما در 2 خط حمله و دفاع عملکردشان بهتر شده، شرایط تیم ما بسیار خوب بود و تعطیلات لیگ به تیم ما که 5 ملی پوش دارد ضرر می‌زند، به این دلیل که شرایط بازیکنان ما با توجه به حضور در 2 ترکیب کمی دشوار می‌شود، جو و هماهنگی بازیکنان بسیار خوب شده و امیدوارم در مقابل فرش آرا 3 امتیاز را کسب کنیم.
سرمربی تیم فوتسال گیتی‌پسند اصفهان درباره محروم و مصدوم‌های تیمش در هفته یازدهم لیگ برتر فوتسال خاطرنشان کرد: خوشبختانه هیچ یک از بازیکنان ما محروم و یا مصدوم نیستند و امیدوارم یک بازی بسیار خوب را به نمایش بگذاریم تا سه امتیاز را کسب کنیم.
وی درباره اینکه تیمش با 2 تساوی از صدر جدول بازماند تصریح کرد: قرار نیست همیشه تیم ما پیروز میدان باشد و ممکن است اتفاقات مختلفی از نظر فنی و یا داوری رخ دهد که سبب عدم پیروزی ما شود، 4 امتیاز بسیار بد را از دست دادیم و این در حالی بود که در هر 2 بازی از حریفان پیش بودیم اما با غفلت بازیکنان به تساوی رسیدیم.
افضل در پاسخ سوالی درباره حواشی مراسم بهترین‌های لیگ فوتسال بیان کرد: نظرخواهی درباره بهترین بازیکن جهان و اروپا در یک انتخابات صورت می‌پذیرد و تا لحظه آخر کسی نمی‌داند که بهترین بازیکن کیست، اما متاسفانه هنوز هیچ اتفاقی رخ نداده هر کس برای خود بهترین بازیکن، بهترین دروازه‌بان و آقای گل را انتخاب می‌کنند و باشگاه‌ها نظرات خود را می‌دهند، این شرایط خوبی نیست و به ضرر تیم ملی نیز هست.