رئیس هیئت کشتی استان اصفهان گفت: اوضاع مالی این هیئت همانند تمامی هیئت‌ها مناسب نیست، چشم امیدمان را از فدراسیون و اداره ورزش و جوانان استان برداشته و نیم نگاهی به کمک‌های خیرین و دلسوزان ورزش داریم.
محمد مجیری در گفت‌وگو با تسنیم  درباره وضعیت هیئت کشتی اصفهان و فعالیت تیم‌های پایه در سطح استان اظهار داشت: در چند سال گذشته توجه به سنین پایه در دستور کار هیئت قرار گرفته که به موفقیت‌هایی در مسابقات لیگ و آموزشگاه‌ها در سه رشته کشتی آزاد، فرنگی و پهلوانی دست یافته‌ایم.
وی با اشاره به  نتیجه‌بخش بودن برنامه‌ریزی‌های هیئت کشتی در فعالیت سنین پایه گفت: قطعا سرمایه‌گذاری در این حوزه‌ها نتیجه بخش است، که در دراز مدت شاهد موفقیت‌های کشتی اصفهان خواهیم بود.
رئیس هیئت کشتی اصفهان با اشاره به این‌که کشتی اصفهان رو به ارتقا است ادامه داد: امیدواریم این چند دهه افول را جبران و به روزهای اوج و طلایی استان اصفهان برسیم.
وی به وضعیت بازیکنان اصفهان و پیروزی در برابر خوزستان در مسابقات لیگ اشاره کرد و افزود: در مسابقات لیگ برتر تیم‌های سنین پایه اصفهان در دیدار رفت و برگشت تیم قدرتمند خوزستان را شکست داد که این نتیجه نوید بخش روزهای خوبی در کشتی اصفهان است.
مجیری درباره فعالیت‌های رشته کشتی در مسابقات آموزشگاه‌ها گفت: درمسابقات کشتی آمورشگاه‌ها، استان اصفهان رتبه مناسبی به دست آورده که این نتیجه نشان دهنده‌ی سرمایه گذاری درسنین پایه است و امیدواریم این سرمایه‌گذاری در سنین بالا نیز مثمر ثمر باشد.
رئیس هیئت کشتی اصفهان درباره‌ی نامناسب بودن وضعیت مالی این هیئت گفت: اوضاع مالی این هیئت همانند تمامی هیئت‌ها مناسب نیست، چشم امیدمان را از فدراسیون و اداره ورزش و جوانان استان برداشته و نیم نگاهی به کمک‌های خیرین و دلسوزان ورزش داریم، در تلاش هستیم که منابع مالی پایدار را روانه هیئت کشتی کنیم.