رئیس هیئت کاراته استان اصفهان با بیان اینکه اوضاع مالی هیئت کاراته نصف‎جهان خوب نیست، گفت: تمرینات تیم‌های المپیکی استان را در ۳ رده نوجوانان، جوانان و امید از مهر سال ۹۵ در ۲ بخش آقایان و بانوان آغاز شده است.
علی دوانیان در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در  اصفهان درباره وضعیت هیئت کاراته استان و ورزشکاران زیر پوشش این هیئت اظهار داشت: تمرینات تیم‌های المپیکی استان را در 3 رده نوجوانان، جوانان و امید از مهر سال گذشته در 2 بخش آقایان و بانوان آغاز کرده‌ایم و در رده بزرگسالان به دلیل نبود بازیکن فعالیتی انجام نداده‌ایم.
وی تصریح کرد: درمسابقات آسیایی کشورگرجستان دربخش بانوان حدیث طالبی موفق به کسب مدال شد و تیم 3 نفره کاتای دختران در رده سنی 15 سال و  قاسم خوبرو در رده سنی جوانان به مسابقات جام جهانی اسپانیا اعزام می‌شوند
رئیس هیئت کاراته درباره اوضاع مالی هیئت کاراته استان اصفهان گفت: متأسفانه هیئت کاراته استان اصفهان در حال حاضر اوضاع مال خوبی ندارد اما با این حال، بازیکنان ما فرصت‌ها را از دست نخواهند داد. امیدواریم هزینه‌های انجام شده به زودی پرداخت شود اما تا کنون بودجه المپیکی نیز توسط کمیته ملی المپیک به ما پرداخت نشده است.
دوانیان با اشاره به تفاهم نامه‌ی مالی گفت: با توجه به گذشت 6 ماه از سال 96 و به تازگی یک‌چهارم مبلغ بودجه عادی هیئت پرداخت شده و تا پایان سال نیز یک چهارم بقیه مبلغ پرداخت می‌شود اما بیشتر از این در اختیار هیئت قرار نمی‌گیرد.