فرمانده انتظامی استان اصفهان از اعلام آمادگی بیش از ۲۰۰ ارگان دولتی و غیر دولتی برای کمک به پلیس استان اصفهان در اجرای ماموریت‌های خود خبر داد.
به گزارش  تسنیم ، سردار مهدی معصوم بیگی در آئین اختتامیه جشنواره تکریم از خانواده های کارکنان فرماندهی انتظامی استان اصفهان با بیان اینکه خانواده مهم‌ترین و تاثیرگذارترین عامل جامعه پذیری است، گفت: قانونمند شدن و هنجارپذیری فرزندان ابتدا از خانواده آغاز می‌شود و سپس در مدارس شکل می‌گیرد.
وی افزود: بیشتر تمرکز برنامه‌های هفته ناجا بر 4 بخش نمایش اقتدار پلیس، ارائه خدمات مضاعف، تعامل با دستگاه‌ها و ارگان‌ها و جذب مشارکت مردم به عنوان سرمایه اجتماعی است.
وی تعامل با دستگاه‌ها و ارگان‌ها و جذب مشارکت مردم به عنوان سرمایه اجتماعی پلیس را یکی از مهم‌ترین برنامه‌های هفته ناجا ذکر کرد و اظهار داشت: از آنجا که برقراری امنیت محصول جمعی آحاد مردم، نیروهای نظامی و انتظامی و سایر دستگاه‌ها و ارگان‌ها است، به همین دلیل سعی می‌کنیم تا در این هفته میزان تعاملات پلیس با بخش‌های دیگر جامعه را افزایش دهیم.
فرمانده انتظامی استان اصفهان بیان کرد: با پشتوانه محکم مردمی و ظرفیت‌های بسیار خوبی که در دستگاه‌های دیگر وجود دارد انشاءالله شاهد ارتقای هرچه بیشتر امنیت استان خواهیم بود.
وی یکی دیگر از برنامه‌های هفته ناجا که همه ساله برگزار می‌شود، را تجلیل و تکریم از خانواده‌های کارکنان پلیس عنوان کرد و با اشاره به نقش خانواده‌های کارکنان نیروی انتظامی در اجرای موفق ماموریت‌هایشان تصریح کرد: نیروهای انتظامی به دلیل سختی‌هایی که در کار آنها وجود دارد نمی‌توانند به طور مرتب در منزل و در کنار فرزندان حضور داشته باشند و همسران این نیروها علاوه بر نقش مادری خود در منزل خلاء حضور پدران را نیز پر می‌کنند که جا دارد از زحمات آن‌ها به شایستگی تقدیر و تشکر شود .
سردار معصوم بیگی در ادامه به موضوع معیشت کارکنان نیروی انتظامی به عنوان یکی از فرمایشات مقام معظم رهبری که در حکم انتصاب فرمانده ناجا نیز به آن تاکید شده بود اشاره کرد و اظهار داشت: در این رابطه طرحی با عنوان طرح "خادم" در ستاد فرماندهی انتظامی استان به اجرا گذاشته شده که در این طرح سعی شده تا دغدغه‌های معیشتی کارکنان  برطرف و به نیازها و مشکلات آنان در سریع ترین زمان ممکن رسیدگی شود.