دبیر هیئت وزنه‌برداری استان اصفهان درباره مسابقات کشوری این رشته در رده‌ سنی زیر ۲۱ سال گفت: رقابت‌های قهرمانی استان در این رده سنی، شانزدهم شهریور برگزار شد و ۸ نفر برای اعزام به رقابت‌های کشوری انتخاب شدند.
مرتضی زغالیان  تسنیم  درباره وضعیت هیئت وزنه‌برداری استان اصفهان و برنامه‌های این هیئت، اظهار داشت: در 6 ماه گذشته، 3 جشنواره نونهالان، شامل استعدادیابی، آمادگی جسمانی و تکنیک وزنه‌برداری در اردیبهشت، تیر و شهریور ماه برگزار شده است.
وی درباره ادامه روند استعداد‌یابی گفت: در برنامه‌های این هیئت و در طول یک سال، زمان قابل توجهی به  استعداد‌یابی و تکنیک نونهالان در شهرستان‌های فعال در حوزه وزنه برداری، اختصاص یافته است.
دبیر هیئت وزنه‌برداری استان اصفهان درباره تعداد شرکت‌کنندگان در جشنواره استعدادیابی بیان کرد: حدود 70 نفر در فراخوانی جشنواره‌ها در شهرستان‌های فعال حضور داشتند و سرمایه‌گذاری مناسبی برای نونهالان استان اصفهان در حال شکل گرفتن است.
وی درباره مسابقات کشوری وزنه‌برداری در رده‌ سنی زیر 21 سال گفت: رقابت‌های قهرمانی استان در این رده سنی، شانزدهم شهریور برگزار شد و 8 نفر برای اعزام به این مسابقات انتخاب شدند.
زغالیان ادامه داد: از تاریخ بیست‌وششم تا سی‌ام شهریور ماه در شهرستان مراغه مسابقات کشوری در این رده سنی برگزار خواهد شد و در نهایت نفرات برگزیده این رقابت‌ها به اردوی تیم ملی دعوت می‌شوند.
دبیر هیئت وزنه‌برداری استان اصفهان با اشاره به برگزاری مسابقات کشوری در رده سنی نونهالان،گفت: این رقابت‌ها در شهرستان بانه استان کردستادن، از نوزدهم شهریور آغاز و تا بیست‌و‌سوم شهریور ماه ادامه دارد