سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت خودرو در حالی از دیروز (5 بهمن) کار خود را آغاز کرده است که بزرگترین تولیدکنندگان و واردکنندگان این بخش در این رویداد مهم حضور یافته‌اند. از جمله شرکت‌کنندگان مطرح در نمایشگاه بین‌المللی صنعت خودرو اصفهان، می‌توان به گروه صنعتی ایران‌خودرو، گروه خودروسازی سایپا، مدیران خودرو، کرمان خودرو، شرکت صنایع مدیا موتورز کیش، شرکت خودروسازی کارمانیا، رامک خودرو، آرین موتور پویا و جهان نوین اشاره کرد. فضای این نمایشگاه مانند سال‌های گذشته از زیبایی ویژه‌ای برخوردار است و شرکت‌های مختلف با به نمایش گذاشتن آخرین محصولات مدرن خود، این زیبایی را دوچندان کرده‌اند.


همراهی دو اتفاق ویژه با نمایشگاه خودرو

وجود 9 هزار مترمربع فضای نمایشگاهی، این فرصت را برای غرفه‌های مختلف مهیا کرده است تا با خیالی آسوده آخرین تولیدات خود را در معرض دید عموم بگذارند. اما روز نخست نمایشگاه بین‌المللی صنعت خودرو با دو اتفاق ویژه در اصفهان همراه بود، نخست جاری شدن زاینده‌رود که از کنار نمایشگاه‌های بین‌المللی اصفهان عبور می‌کند و اتفاق ویژه بعدی بارش برف در نخستین ساعات گشایش نمایشگاه که زیبایی این رویداد را دوچندان کرده بود. مردم نیز با استقبال چشمگیر از نخستین روز این رویداد، این سیگنال را برای خودروسازان و واردکنندگان فرستادند که آینده امیدوارکننده‌ای در انتظار صنعت بزرگ خودروسازی است.


رونمایی از جدیدترین‌ها در اصفهان

سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت خودرو با اتفاقات ویژه‌ای همراه خواهد بود که جذاب‌ترین بخش آن را می‌توان رونمایی از خودروهای «فیس لیف» عنوان کرد. خودروهای فیس لیفت، خودروهایی هستند که با تغییرات ظاهری در بدنه اما با پلت فرم قبلی ارائه می‌شوند. این دست از خودروها برای بسیاری از خودروبازان حرفه‌ای جذابیت ویژه‌ای دارد. همچنین گروه صنعتی کرمان خودرو نماینده برندهای جک، لیفان و هیوندای از جدیدترین دستاوردهای خود یعنی هیوندای10i و20i رونمایی می‌کند و شرکت خودروسازی کارمانیا، نماینده BYD محصول هیبرید شاسی بلند خود با نام S6 را به بازدیدکنندگان معرفی خواهد کرد. اما گروه خودروسازی سایپا به عنوان نماینده سیتروئن، دست پر به نمایشگاه اصفهان آمده است و در حالی که از محصول 4C سیتروئن رونمایی می‌کند، محصولات کارخانه‌های برلیانس و چانگان را نیز معرفی خواهد کرد. از دیگر خودروهایی که در این نمایشگاه معرفی یا رونمایی می‌شوند می‌توان به چری Tiggo 5، محصولاتMVM  شامل Arrizo 5  و 22 X، SsangYong 2017 و محصولات جدید نیسان که برای نخستین بار به این نمایشگاه پا می‌گذارد، اشاره کرد. سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت خودرو در اصفهان تا 8 بهمن 1395 ادامه دارد و ساعات بازدید نیز برای عموم نیز 16 تا 22 خواهد بود.