معاون گردشگری استان اصفهان از شرکت گسترده فعالان گردشگری استان اصفهان در جشنواره مشارکت ملی گردشگری خبر داد.
به گزارش  روابط‌عمومی اداره‌کل میراث فرهنگی استان اصفهان، محسن یار محمدیان نخستین نشست مدیران میراث فرهنگی و فعالان گردشگری استان اصفهان اظهار داشت: جشنواره مشارکت ملی گردشگری وسط سازمان میراث فرهنگی کشور برگزار می‌شود.
وی افزود: این جشنواره در بستر شبکه‌های مجازی شکل گرفته و شامل معرفی، عکس، فیلم، خاطرات و سفرنامه‌های گردشگرانی است که در مقاصد مختلف گردشگری به سفر پرداخته و دستاوردهای خود را به این جشنواره ارسال می کنند.
معاون گردشگری استان اصفهان تاکید کرد: برنامه ریزان گردشگران به عنوان یک ایده از تمامی عکسها، فیلم‌ها و سفرنامه‌های منتخب جشنواره جهت توسعه گردشگری کشور بهره‌گیری می‌کنند.
وی تصریح کرد: با برنامه‌ریزی‌های به عمل آمده فعالان گردشگری استان اصفهان در حوزه‌های راهنمایان گردشگری، واحدهای اقامتی و دفاتر خدمات مسافرتی در این جشنواره مشارکتی فعالیت خواهند داشت.
در ادامه این نشست کوروش وکیلی مسئول حوزه بازاریابی و تبلیغات معاونت گردشگری اداره کل تاکید کرد: این جشنواره با شعار "توسعه فرهنگ میهمان‌نوازی ایرانیان" به دنبال ثبت رویدادهای مربوط به سفر بوده و در همین راستا جهت بهره‌گیری از بازارهای بین‌المللی به دنبال توسعه فرهنگ میهمان‌نوازی ایرانیان است.