مدیرعامل کارخانه ذوب آهن می‌گوید هدف اصلی‌اش در فوتبال باشگاه ذوب آهن، پرداختن به فوتبال پایه است.
به گزارش ایسنا-منطقه اصفهان، احمد صادقی مدیرعامل کارخانه ذوب آهن گفت: باشگاه ذوب آهن در ورزش کشور خدمات بسیاری داشته و توانسته بازیکنان زیادی را به تیم‌های ملی و جامعه و باشگاه‌های سطح کشور معرفی کند اما آن طوری که باید، این باشگاه در سطح کشور خوب جا نیفتاده است و امیدوارم قدر دوستانی که برای این باشگاه تلاش کرده‌اند را بدانیم.
وی با اشاره به اینکه باید ورزش با فرهنگ و اخلاق اسلامی نهادینه شود، افزود: اگر این اتفاق نیفتد، ورزش فایده خودش را از دست می‌دهد اما خوشبختانه ورزش ما دارای فرهنگ و اخلاقی اسلامی است.
وی با بیان اینکه از آمدن امیر قلعه‌نویی به ذوب آهن خوشحال شده است، خاطرنشان کرد: خیلی‌ها دنبال قهرمانی هستند اما من اولویتم اخلاق‌مداری، دین و اسلام واقعی است.
وی ادامه داد: اولویت اول ما اسلام و دین‌مداری ولی منظور من این نیست که قهرمانی نمی‌خواهیم و باید بگویم که قهرمانی را دوست داریم و از آن لذت می‌بریم.
صادقی با بیان اینکه از باشگاه ذوب آهن حمایت می‌کند خاطرنشان کرد: من بسیار جدی پشت ورزش ذوب آهن ایستاده‌ام و به فوتبال و سایر رشته‌ها اهمیت می‌دهم. ما دوست داریم بعد از اخلاق، قهرمانی به دست بیاوریم.
وی ادامه داد: هدف اصلی من و چیزی که انتظار دارم، پرداختن به فوتبال پایه است، چرا که در چند سال گذشته ما بازیکنان زیادی را به تیم‌های ملی و باشگاهی داده‌ایم و در این موضوع کوتاهی نخواهم کرد و بودجه لازم را تأمین می‌کنیم.
مدیر عامل کارخانه ذوب آهن با اشاره به اینکه کارخانه ذوب آهن مشکلات مالی دارد و بدون مشکل نیست، چرا که تحریم‌ها هنوز وجود دارد، افزود: برخی از مسائل ذوب آهن در زمینه‌ای بحرانی قرار گرفته ولی با این وجود پشت باشگاه ذوب آهن را خالی نمی‌کنیم و همان طور که ذوب آهن در گذشته خدمات زیادی به این ورزش داشته است، از این تاریخ به بعد هم این خدمات را خواهد داشت.