بازیکن جدید تیم فوتبال ذوب‌آهن گفت: ذوب‌آهن یک مجموعه بزرگ متشکل از مدیریت و کادرفنی خوب و بازیکنان با تجربه وجوان است واین‌ جا همه جمع شده اند که ذوب‌آهن قابل انتظار مردم اصفهان را رقم بزنند.

اسماعیل شریفات در حاشیه تمرین تیم فوتبال ذوب‌آهن، درگفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در اصفهان اظهار داشت: جلسه اولی بود که با تیم ذوب‌آهن تمرین داشتم و با بزرگ‌های این تیم روبرو شدم، آن‌ها خیلی برخورد گرمی با من داشتند و این‌ جا یک احساس خوبی پیدا کردم و اولین تمرین بسیار لذت بخش بود.

وی ادامه داد: ذوب‌آهن یک مجموعه بزرگ متشکل از مدیریت و کادرفنی خوب و بازیکنان با تجربه و جوان است و این‌ جا همه جمع شده‌اند که ذوب‌آهن قابل انتظار مردم اصفهان را رقم بزنند و دلیل حضور من منافع تیم خوب ذوب‌آهن است و یکی از انتخاب‌های خوب من بوده است، با تمام قلبم و دوست داشتن این باشگاه به این تیم پیوستم و امیدوارم بهترین انتخاب را کرده باشم.

وینگر جدید ذوب‌آهن در ادامه بیان داشت: امیر قلعه‌نوعی مربی است که نیاز به تمجید و ستایش ندارد ، مربی شناخته شده‌ای از لحاظ کاری و در آسیا می‌باشد، من هم این تیم را انتخاب کردم تا بتوانم از تجربیات او استفاده کنم و زیر نظر این مربی خوب کشورمان پیشرفت کنم و به ذوب‌آهن کمک کنم.