پشت خط زن کاشانی تیم ملی والیبال گفت: برابر روسیه تیم جوان ایران وارد زمین شد و نمایش خوبی داشت. مسابقه پایاپایی بود اما در امتیازهای حساس اگر باهوش‌تر عمل می‌کردیم، نتیجه بهتری هم می‌گرفتیم.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، امیر غفور پس از شکست سه بر صفر ایران برابر  روسیه در هفته سوم لیگ جهانی گفت: در این هفته بازی‌های خوبی انجام ندادیم. این نتایج دلایل مختلفی دارد و قطعاً پس از آسیب شناسی و کارشناسی مشخص خواهد شد اما نکته مهم این است که از آنها درس بگیریم تا در مسابقات بعدی موفق عمل کنیم.
ملی‌پوش والیبال ایران با بیان اینکه در دو هفته اول و دوم لیگ جهانی خوب بازی کردیم و نتیجه خوبی گرفتیم، گفت: در هفته سوم با تحلیل رفتن بدن‌ها و بوجود آمدن آسیب دیدگی‌ها، نتیجه مطلوبی نگرفتیم.
غفور ادامه داد: برابر روسیه تیم جوان ایران وارد زمین شد و نمایش خوبی داشت. مسابقه پایاپایی بود اما در امتیازهای حساس اگر باهوش‌تر عمل می‌کردیم، نتیجه بهتری هم می‌گرفتیم.
وی تصریح کرد: دو بار در امتیازهای حساس تیم های مقابل به تیم ایران رسیدند، یکبار برابر امریکا و یکبار هم امروز این اتفاق افتاد. هر چند در والیبال این اتفاق معمولی است اما مهم این است که آسیب شناسی شود و ایرادات را برطرف کنیم و درس بگیریم.
تیم ملی والیبال ایران در هفته سوم لیگ جهانی با نتیجه سه بر صفر مقابل تیم‌های آمریکا، لهستان و روسیه مغلوب شد و به کار خود در دور مقدماتی این رقابت‌ها پایان داد.