معاون فرهنگی، اجتماعی شهرداری اصفهان از آغاز فاز دوم توزیع کارتهای منزلت شهروندی از تیرماه خبرداد.

به گزارش ایمنا، علی قاسم زاده با اعلام این خبر گفت: در فاز دوم توزیع کارت های منزلت شهروندی، 15 هزار قطعه کارت در اختیار متقاضیان این طرح قرار می گیرد.

وی افزود: در طرح منزلت شهروندی، شهروندان بازنشسته، سالمند، جانباز، معلول و یا زنان سرپرست خانوار با استفاده از کارت منزلت شهروندی قادر خواهند بود از خدمات فرهنگی آموزشی، تفریحی و ورزشی، گردشگری و حمل و نقل عمومی با تخفیفات حداقل ۵۰ درصدی همراه با اعضاء خانواده خود بهره مند شوند.

معاون فرهنگی، اجتماعی شهرداری اصفهان ادامه داد: صدور کارت های منزلت شهروندی در حداقل زمان ممکن و در طول چهار مرحله انجام می پذیرد که در مرحله اول آن شناسایی و ثبت نام مشمولین از طریق استعلام و معرفی افراد از طریق دستگاه های مربوطه (کمیته امداد، بهزیستی، کانون های بازنشستگی و... ) صورت می پذیرد، در مرحله دوم کارت منزلت برای مشمولین تایید شده صادر و در مرحله سوم تمامی کارتها همراه با بروشور و دفترچه راهنما به آدرس پستی افراد ارسال خواهد شد.

قاسم زاده اظهارکرد: در مرحله چهارم شهروندانی که کارت منزلت را دریافت کرده باشند قادر خواهند بود با مراجعه به سایت اصفهان کارت و وارد نمودن نام کاربری و رمز عبور خود از تمامی خدمات قابل استفاده برای خود و خانواده خود، همراه با برنامه زمان بندی شده و آدرس اماکن مورد نظر اطلاع پیدا کنند.