فیلم سینمایی «در جستجوی خوشبختی» به کارگردانی گابریل موچینو دوشنبه ۲۹ خرداد ماه در سالن روباز فرشچیان به صورت رایگان اکران می شود.

به گزارش ایمنا، «در جستجوی خوشبختی»  یا «در جستجوی شادمانی»، عنوان فیلمی درام و زندگینامه ای محصول ۲۰۰۶ به کارگردانی گابریل موچینو است.

این فیلم داستان واقعی کریس گاردنر سیاه پوست، خرده فروش اسکنرهای پزشکی در سال ۱۹۸۱ است که به همراه لیندا و پسر کوچکش کریستوفر در سانفرانسیسکو زندگی بسیار سختی دارند. وضع مالی کریس بسیار بد است. او که توانایی پرداخت اجاره خود را ندارد صاحبخانه‌اش  بیرونش کرده و از این رو لیندا نیز او را ترک می‌کند. کریس که هم باید پدر خوبی باشد و هم خرج کریستوفر را تأمین کند دچار مشکل شده است. کریس سعی می‌کند در شرکتی استخدام شود و از سویی باید کریستوفر را حفظ کند مبارزه سختی برای زندگی کردن پیش روی کریس قرار دارد.  سرانجام کریس گاردنر به یک میلیونر تبدیل می شود که فقط سی درصد سهامش را دو میلیون دلار خریداری می کنند!

باشگاه فیلم فرشچیان که از ابتدای ماه مبارک رمضان هر شب یکی از بهترین فیلم های سینمای ایران و جهان را به صورت رایگان در سالن روباز این مجموعه اکران می کند امشب  «در جستجوی خوشبختی» را برای مخاطبان به نمایش می گذارد.

علاقمندان برای دیدن این فیلم می توانند  دوشنبه۲۹ خرداد ماه، رأس ساعت ۲۱ به سالن روباز مجتمع فرهنگی هنری فرشچیان مراجعه کنند.