ملی پوش دو ومیدانی تیم پیوند اعضا گفت: انتظار ما از مسئولان این است که فدراسیون و ورزشکاران بیماران خاص و پیوند اعضا را هم نگاه کنند چرا که همگی ما برای اهتزاز پرچم ایران تلاش می‌کنیم.
اصغر سلطانی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی ایسنا-منطقه اصفهان، اظهار کرد: از قبل از پیوند کلیه هندبالیست بودم و بعد از عملی که داشتم به دو و میدانی روی آوردم و حدود هشت سال است که قهرمان ایران در رشته‌های مختلف هستم ولی اولین دوره‌ای است که به مسابقات برون مرزی اعزام می‌شوم.
وی افزود: در ماده استقامت 5000 متر، پیاده روی و 5000 متر جاده و 1500 متر در مسابقات جهانی مالاگا شرکت می‌کنم. خوشبختانه اردوهای بسیار خوبی را در شهرهای تهران، قزوین وبوشهر داشتیم، پنجمین و آخرین اردوی ما در تهران در حال برگزاری است و از نظر آمادگی وضعیت بسیار خوبی داریم و به امید خدا برای کسب مدال طلا می‌روم.
وی تاکید کرد: ورزش برای بیماران خاص و به ویژه پیوند عضو یک ضرورت است چرا که تاثیرات مثبت زیادی در نظر روحی و جسمی در فرد ایجاد می‌شود. با توجه به اینکه فدراسیون ما نوپا است در توان خود امکانات خوبی در اختیار ما گذاشتند اما درخواست من از مسئولان این است که فدراسیون و ورزشکاران ما را هم ببینند.