علی‌محمدی: سپاهان امسال برای کسب سهمیه آسیایی تلاش می‌کند

علی‌محمدی: سپاهان امسال برای کسب سهمیه آسیایی تلاش می‌کند


تاریخ انتشار:دوشنبه؛ 1396/04/26 - نويسنده: hedieh.khani - کد خبر: 11519
مهاجم تیم فوتبال سپاهان گفت: در چند دیدار تدارکاتی به هماهنگی بسیار خوبی دست یافته‌ایم و شرایط سپاهان ایده‌آل است.
جلال‌الدین علی‌محمدی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اصفهان درباره آخرین شرایط سپاهان قبل از آغاز مسابقات لیگ‌برتر، اظهار داشت: چند روز گذشته به همراه جمعی از بازیکنان جدید تیم سپاهان قرارداد خود را با این باشگاه به صورت رسمی در محل هیات فوتبال ثبت کردیم.
وی درباره شرایط تمرینی این روزهای سپاهان تصریح کرد: از ابتدا تمرینات بسیار منظم و منسجمی را برگزار کرده‌ایم و با این که اردویی برگزار نکردیم اما شرایط خوبی پشت سر می‌گذاریم و به مرز آمادگی رسیده‌ایم.
مهاجم تیم فوتبال سپاهان خاطرنشان کرد: در چند دیدار تدارکاتی به هماهنگی بسیار خوبی دست یافته‌ایم و شرایط سپاهان ایده‌آل است.
وی درباره کار کردن با زلاتکو کرانچار که از اواخر لیگ گذشته به عنوان سرمربی سپاهان انتخاب شده، گفت:  کرانچار مربی با کارنامه و شناخته شده‌ای است و با نظم و انسجام خاصی در حال کار با سپاهان است. کرانچار یک مربی کاملا حرفه‌ای است و کار با او بسیار راحت است.
علی‌محمدی درباره امیدواری به سپاهان این فصل برای قهرمانی در مسابقات لیگ‌برتر، گفت: سپاهان امسال برای کسب سهمیه آسیایی تلاش می‌کند اما به قهرمانی نیز نیم‌نگاهی دارد. امیدواریم با اضافه شدن چند بازیکن بین‌المللی، سپاهان به یکی از مدعیان قهرمانی تبدیل شود.