هفت مصدوم و یک کشته در حادثه واژگونی خودرو در محورهای داران و اردستان


اصفهان امروز آنلاین | 19 آذر 1396, 16:02 | کد خبر: 27464

مدیر حوادث و فوریت های اورژانس پزشکی استان اصفهان گفت: بر اثر واژگونی یک دستگاه خودروی سواری پراید در جاده داران به الیگودرز  پنج نفر زخمی شدند و واژگونی خودروی سواری پژو در محور اردستان- نایین یک نفر کشته و  دو  زخمی شدند.

غفور راستین درباره جزئیات این دو تصادف در گفت و گو با ایمنا اظهار کرد: واژگونی خودروی پراید در جاده داران به الیگودرز روز گذشته رخ داد و در پی آن  دو  واحد امدادی از اورژانس پیش بیمارستانی به محل سانحه اعزام شدند.

راستین  بیان کرد: در این حادثه نیروهای امدادی اورژانس پیش بیمارستانی با پنج نفر مجروح که  شامل  دو  مرد، یک زن و دو  کودک مصدوم روبه رو شدند که مصدومان  پس از دریافت خدمات درمانی اولیه در صحنه حادثه به بیمارستان شهید رجایی داران منتقل شدند.

سرعت غیر مجاز و واژگونی خودروی پژو

مدیر حوادث و فوریت های اورژانس پزشکی استان اصفهان از واژگونی خودروی سواری پژو در محور اردستان- نایین خبر داد و گفت: در پی وقوع این حادثه رانندگی در محور اردستان به نایین یک کشته و ۲ نفر هم زخمی شدند.

وی افزود: این خودروی سواری پژو در کیلومتر ۲۰ محور اردستان به نایین واژگون شد که در نتیجه آن زنی با نزدیک به ۶۰ سال سن جان خود را از دست داد و ۲ سرنشین مرد خودرو نیز آسیب دیدند.
راستین خاطر نشان کرد: کارشناسان راهنمایی و رانندگی توجه نکردن به روبه رو و سرعت غیرمجاز را علت وقوع این حادثه اعلام کردند که ۲ نفر از آسیب دیدگان آن برای ادامه روند درمانی با آمبولانس به بیمارستان شهید بهشتی اردستان منتقل شدند.

لینک خبر:
http://esfahanemrooz.ir/?newsid=27464


بازگشت