فیلم " به وقت شام"دشمن‌شناسی را در جنگ نیابتی داعش به خوبی به نمایش گذاشت

فیلم " به وقت شام"دشمن‌شناسی را در جنگ نیابتی داعش به خوبی به نمایش گذاشت


تاریخ انتشار:سه شنبه؛ 1396/11/24 - نويسنده: hedieh.khani - کد خبر: 34884
حجت‌الاسلام احمد سالک، نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی با انتشار یادداشتی کوتاه از ساخته آخر حاتمی‌کیا قدردانی کرد و این فیلم را در شناساندن دشمن در جنگ نیابتی داعش موفق دانست.

به گزارش فارس، «به وقت شام» آخرین ساخته ابراهیم حاتمی‌کیا به بحث گروهک داعش پرداخته است و نظر اکثریت مخاطبان و کارشناسان از فراستی تا ظریف و از اهالی سینما تا طرفداران پر و پا قرص فیلم‌های حاتمی‌کیا را توانسته به خود جلب کند.

فیلمی که سردار قاسم سلیمانی نیز به تماشای آن نشسته و پس از تماشای آن گفت: «این فیلم مرا به گریه انداخت. از طرف مجاهدان و‌ رزمندگان از حاتمی‌کیا تشکر می‌کنم».

حجت‌الاسلام احمد سالک، نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی نیز با انتشار یادداشتی کوتاه از این ساخته حاتمی‌کیا قدردانی کرد و این فیلم را در شناساندن دشمن در جنگ نیابتی داعش موفق دانست.

 


در متن یادداشت حجت‌الاسلام سالک آمده است: «با سلام. با تقدیر و تشکر از آقای حاتمی‌کیا کارگردان فیلم «به وقت شام»، این فیلم دشمن‌شناسی را در جنگ نیابتی داعش به خوبی به نمایش گذاشت، شجاعت مؤمنانه مدافعان حرم حضرت زینب(س) و عمق اقتدار جمهوری اسلامی را نشان داد، با جهت دهی حرکت به سوی محو رژیم صهیونیستی.