خانه / فیلم " به وقت شام"دشمن‌شناسی را در جنگ نیابتی داعش به خوبی به نمایش گذاشت

فیلم " به وقت شام"دشمن‌شناسی را در جنگ نیابتی داعش به خوبی به نمایش گذاشت

حجت‌الاسلام احمد سالک، نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی با انتشار یادداشتی کوتاه از ساخته آخر حاتمی‌کیا قدردانی کرد و این فیلم را در شناساندن دشمن در جنگ نیابتی داعش موفق دانست.

به گزارش فارس، «به وقت شام» آخرین ساخته ابراهیم حاتمی‌کیا به بحث گروهک داعش پرداخته است و نظر اکثریت مخاطبان و کارشناسان از فراستی تا ظریف و از اهالی سینما تا طرفداران پر و پا قرص فیلم‌های حاتمی‌کیا را توانسته به خود جلب کند.

فیلمی که سردار قاسم سلیمانی نیز به تماشای آن نشسته و پس از تماشای آن گفت: «این فیلم مرا به گریه انداخت. از طرف مجاهدان و‌ رزمندگان از حاتمی‌کیا تشکر می‌کنم».

حجت‌الاسلام احمد سالک، نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی نیز با انتشار یادداشتی کوتاه از این ساخته حاتمی‌کیا قدردانی کرد و این فیلم را در شناساندن دشمن در جنگ نیابتی داعش موفق دانست.

 


در متن یادداشت حجت‌الاسلام سالک آمده است: «با سلام. با تقدیر و تشکر از آقای حاتمی‌کیا کارگردان فیلم «به وقت شام»، این فیلم دشمن‌شناسی را در جنگ نیابتی داعش به خوبی به نمایش گذاشت، شجاعت مؤمنانه مدافعان حرم حضرت زینب(س) و عمق اقتدار جمهوری اسلامی را نشان داد، با جهت دهی حرکت به سوی محو رژیم صهیونیستی.

24 بهمن 1396, 15:05
بازگشت