خانه / احداث بازار گل و گیاه شرق اصفهان با اعتبار ۱۳۷ میلیارد ریال

احداث بازار گل و گیاه شرق اصفهان با اعتبار ۱۳۷ میلیارد ریال

مدیرعامل سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری اصفهان گفت: بازار گل و گیاه شرق اصفهان در سه فاز با اعتبار ۱۳۷ میلیارد ریال بر اساس آخرین تکنولوژی های روز دنیا احداث می شود.

اصغرکشاورز راد در گفتگو با ایمنا اظهار کرد: با جابهجایی بازار گل و گیاه به شرق اصفهان، ترافیک خیابان همدانیان کاهش می‌یابد و شهروندان برای همیشه از معضل ترافیک این خیابان رها می شوند.

وی با اشاره به اینکه بازار گل و گیاه در سه فاز با اعتبار ۱۳۷ میلیارد ریال بر اساس آخرین تکنولوژی های روز دنیا احداث می شود، عنوان کرد: فاز یک آن دارای چهار بخش همچون سالن گل‌های سرشاخه، گیاهان آپارتمانی، زیرسازی و محوطه سازی‌ها، سالن تخصصی کاکتوس، باغ و باغچه است.

مدیرعامل سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری اصفهان با بیان اینکه عملیات اجرایی سالن کود و سم تاکنون ۳۵ درصد و سالن سرشاخه  ۴۵ درصد پشرفت داشته است، خاطرنشان کرد: محوطه سازی این پروژه در دو فاز انجام می شود که فاز اول آن تکمیل و اکنون فاز دوم این پروژه در دست اجرا است.

کشاورزراد با بیان اینکه فاز دوم بازار شامل شربت خانه، آزمایشگاه، ساختمان اداری، مجموعه خدماتی و محوطه سازی‌ها سال آینده آغاز می‌شود، خاطرنشان کرد: در فاز سوم بازار گل و گیاه شرق اصفهان نیز سالن‌های پرندگان و ماهی‌های زینتی احداث می‌شود.

24 بهمن 1396, 15:16
بازگشت