خانه / افزایش دسترسی شهروندان به مکان‌های شارژ اصفهان کارت

افزایش دسترسی شهروندان به مکان‌های شارژ اصفهان کارت

سرپرست اصفهان کارت شهرداری اصفهان گفت: تاکنون ۵۰ نقطه از سطح شهر از جمله ایستگاه های BRT و اماکن پر رفت و آمد سطح شهر به پایانه‌های غیر نقدی شارژ اصفهان کارت مجهز شده‌ است.

فرهاد گلی در گفتگو با  ایمنا اظهار کرد: به منظور تامین رفاه شهروندان، نصب پایانه‌های غیرنقدی شارژ  اصفهان کارت در دستور کار مدیریت شهری قرار گرفت تا دسترسی شهروندان به مکان‌های شارژ اصفهان کارت افزایش یابد.

وی افزود: پایانه‌های غیرنقدی، دستگاهی کاملا بانکی است که شهروندان بدون نیاز به اپراتور می‌توانند اصفهان کارت خود را شارژ کنند، تاکنون نیز ۵۰ نقطه از سطح شهر از جمله ایستگاه‌های BRT و اماکن پر رفت و آمد شهر به پایانه‌های غیر نقدی شارژ اصفهان کارت مجهز شده‌ است.

سرپرست اصفهان کارت شهرداری اصفهان ادامه داد: در حال حاضر شهروندانی که اصفهان کارت‌های دریافت کرده‌اند، می‌توانند از پذیرنده‌های آن در اتوبوس، مترو، پارکینگ‌های طبقاتی و ایستگاه های دوچرخه همچنین پارکومتر، شهر رویاها، باغ پرندگان، باغ خزندگان، تله کابین صفه، باغ گلها و دیگر مراکز همچون ورزشگاه نقش جهان و فرهنگسراهای شهر استفاده کنند.

گلی خاطرنشان کرد: ۹۰۰ محل شارژ اصفهان کارت در شهر اصفهان وجود دارد و شهروندان می‌توانند اسکناس یا مبالغ کارت‌های بانکی خود را در این محل ها به اصفهان کارت خود انتقال دهند.

وی ادامه داد: از اواخر سال گذشته و ابتدای امسال سرویس جدیدی با عنوان «نرم افزار اصفهان پارک» برای پارکومتر فعال شده که شهروندان می‌توانند با استفاده از اصفهان کارت از سرویس های پارکومتر خیابان های وحید، نظر، حکیم نظامی و شریعتی استفاده کنند.

وی خاطرنشان کرد: مشاغلی که مایل به فروش شارژ اصفهان کارت با استفاد از پوز بانکی هستند می‌توانند عدد یک را به سامانه پیامکی ۳۰۰۰۱۷۳۰۳۰ ارسال کنند تا درخواست آنها مورد بررسی قرار گیرد.

27 فروردین 1397, 14:32
بازگشت