آموزش توجیهی اعضای شعب ثبت نام و اخذ رای در شهرستان نجف آباد


اصفهان امروز آنلاین | 25 اردیبهشت 1396, 02:26 | کد خبر: 4721
به گزارش کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات ستاد انتخابات شهرستان نجف آباد، معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویِژه نجف آباد،در این جلسه خواستار امانتداری اعضای شعب اخذ رای و صیانت از آرای مردم شد و هرگونه تبلیغ له یا علیه هر یک از نامزدها توسط مجریان انتخابات را خلاف قانون دانست.
وی افزود: هر دوره انتخابات از اهمیت خاصی برخوردار است و با توجه به اینکه رئیس جمهور شخص دوم نظام جمهوری اسلامی و نفر اول قوه مجریه است و شوراها نیز موضوع مدیریت محلی را تعیین می کنند، این دوره انتخابات نیز حساس و مهم است.
سهراب مظفر نجفی تصریح کرد: خوشبختانه تاکنون جلسات ستاد انتخابات بطور مرتب تشکیل شده است و در راستای انجام امور مربوط به انتخابات آموزش برای ما بسیار مهم و نقش سرمایه گذاری را دارد.
فرماندار شهرستان نجف آباد خاطر نشان کرد: در ستاد انتخابات شهرستان نجف آباد کمیته های مختلفی  تشکیل شده که مهمترین آن کمیته آموزش است و آموزش عوامل اجرایی از اقدامات بسیار مهم و حساس فرآیند انتخابات می باشد.
در ادامه  این جلسه  آموزش های موردی در خصوص برخی قوانین و دستورالعمل های  مرتبط با روز اخذ رای اعم از چگونگی ثبت نام و اخذ رای از رای دهندگان، ساعت شروع،  نحوه تنظیم صورتجلسه و تکمیل آن  و پلمپ صندوق اخذ رای را تشریح و از تمامی اعضای شعب ثبت نام و اخذ رای خواستند تمام موارد مذکور در روز رای گیری  را رعایت کنند. در پایان به سوالات اعضای شعب  از سوی مسئولین آموزش پاسخ های لازم داده شد.
لینک خبر:
http://esfahanemrooz.ir/?newsid=4721


بازگشت