خانه / بیش از 50 درصد زندانیان جرایم غیرعمد توسط فولاد مبارکه آزاد شدند

بیش از 50 درصد زندانیان جرایم غیرعمد توسط فولاد مبارکه آزاد شدند

مدیرعامل شرکت فولادمبارکه گفت: در طی 5 سال اخیر مبلغ اختصاص یافته برای آزادی بیش از 50 درصد زندانیان غیر عمد استان اصفهان از سوی فولاد مبارکه، مشتریان، پیمانکاران آن و در قالب جشن‌های گلریزان تأمین شده است.
به گزارش فارس، بهرام سبحانی شامگاه سه‌شنبه در جشن گل‌ریزان فولاد مبارکه برای آزادی زندانیان غیر عمد با اشاره به قدمت 5 ساله این اقدام در فولاد مبارکه اظهار کرد: طی 5 سال اخیر مبلغ اختصاص یافته برای آزادی بیش از 50 درصد زندانیان غیر عمد استان اصفهان از سوی فولاد مبارکه، مشتریان و پیمانکاران آن و در قالب این چنین جشن‌هایی تأمین شده است.
وی در ادامه افزود: در سایر استان‌ها نیز شرکت‌های زیر مجموعه گروه فولاد مبارکه در چنین اعمال خیری پیش قدم شده‌اند و اتفاقات مثبتی را در این حوزه رقم زده‌اند.
مدیرعامل شرکت فولادمبارکه همچنین تصریح کرد: به لطف خدا چنین کاری از سوی فولاد مبارکه برای سایر صنایع نیز الگو شده و همه از صنایع بزرگ انتظار دارند که در انجام کارهای خیر پیش قدم باشند.
وی ارتکاب جرائم غیر عمد را کاملاً اتفاقی دانست و اعلام داشت: دست تقدیر است که فردی به دلیل مشکلات مالی به زندان بیفتد و این اتفاق می‌تواند برای هر کسی رخ دهد؛ با برگزاری چنین برنامه‌هایی می‌توان به وسیله امداد غیبی، این افراد را از بند رهانید.
سبحانی خاطرنشان کرد: حسن دیگر چنین اعمالی، دور کردن اتفاقات بد از زندگی انسان است و معتقدیم انجام چنین کارهای خیری، از بروز بسیاری از اتفاقات در فعالیت‌های روزمره صنایع جلوگیری می‌کند.
وی در پایان تأکید کرد: شما با این کار تنها یک فرد را آزاد نمی‌کنید بلکه به خانواده وی نیز زندگی و آزادی می‌بخشید و فولاد مبارکه و شرکای آن تلاش می‌کنند هر ساله اتفاق بهتری نسبت به سال‌های قبل رقم بزنند.
23 خرداد 1397, 10:56
بازگشت