خانه / رشد بیش از دو درصدی نزاع در اصفهان

رشد بیش از دو درصدی نزاع در اصفهان

 مدیر کل پزشکی قانونی استان اصفهان گفت: آمار نزاع امسال به نسبت سال گذشته با رشد ۲.۶ دهم درصدی مواجه است.
علی سلیمانی پور در گفت و گو با  مهر اظهار داشت: تعداد پرونده‌های ادعای نزاع طی دو ماهه اول امسال در استان اصفهان، برای هفت هزار و ۲۵۳ نفر ثبت شده که از این تعداد دو هزار و ۴۵۲ نفر زن و چهار هزار و ۸۰۱ نفر مرد نزاع داشتند.
وی بیان داشت: در دو ماه اول سال گذشته آمار نزاع ثبت شده در استان اصفهان هفت هزار و ۷۷ نفر بود که با رشد ۲.۶ دهم درصد مواجه بودیم.
رشد آمار سقط درمانی در دو ماهه اول امسال
مدیر کل پزشکی قانونی استان اصفهان به آمار سقط درمانی اشاره و اضافه کرد: آمار سقط درمانی طی دو ماه اول امسال ۱۴۴ نفر ثبت شده که نسبت به سال گذشته ۲.۱ درصد رشد داشته است.
وی با اشاره به اینکه از ۱۴۴ دادخواست سقط درمانی با سقط ۱۱۴ جنین موافقت شد، ادامه داد: سال گذشته ۱۴۱ نفر درخواست سقط درمانی دادند.
سلیمانی پور گفت: درخواست های صدور مجوز سقط درمانی، تنها در مواردی مورد موافقت قرار می گیرد که جنین زیر چهار ماه و واجد ناهنجاری های شدید مادرزادی بوده و یا مادر مبتلا به بیماری های صعب العلاج همراه با خطر جانی در صورت تداوم بارداری باشد.
افزایش آمار فوتی ها و مصدومین ناشی از حوادث کار در سالجاری
وی با اعلام اینکه امسال آمار فوتی‌های ناشی از حوادث کار به نسبت سال گذشته رشد داشته است، افزود: امسال تعداد فوتی های ناشی از حوادث کار ۱۷ نفر بود که در دو ماه ابتدایی سال قبل ۱۱ نفر ثبت شده است.
مدیر کل پزشکی قانونی استان اصفهان بیان داشت: تعداد مصدومین ناشی از حوادث کار در دو ماهه امسال ۴۶۰ نفر شامل ۴۴ زن و ۴۱۶ مرد بود که به نسبت سال گذشته که این آمار ۳۷۹ نفر بود ۲۱.۴ دهم درصد افزایش داشته است.
23 خرداد 1397, 12:46
بازگشت