خانه / کمک ۴ میلیارد تومانی مردم اصفهان در ماه رمضان به نیازمندان

کمک ۴ میلیارد تومانی مردم اصفهان در ماه رمضان به نیازمندان

مدیرکل کمیته امداد استان اصفهان گفت: مردم اصفهان در ماه رمضان امسال تا کنون بیش از ۴ میلیارد تومان برای کمک به نیازمندان در اختیار کمیته امداد قرار دادند.
به گزارش تسنیم، حمیدرضا شیران، با بیان اینکه ماه مبارک رمضان ماه دستگیری و کمک به نیازمندان است، اظهار داشت: مردم نیکوکار اصفهان در این ماه تاکنون بیش از 4 میلیارد تومان به‌صورت نقد و کالا به نیازمندان همشهری خود کمک کردند.
وی اطعام، توزیع سبد غذایی، برگزاری ضیافت افطاری، جذب حامی در طرح‌های مختلف، جمع‌آوری وجوهات شرعی، سرکشی و رسیدگی حضوری به خانوارهای تحت حمایت و آزادی زندانیان را از مهم‌ترین فعالیت‌های این نهاد در ماه مبارک رمضان دانست و افزود: در ماه مبارک رمضان امسال 25 هزار سبد غذایی با کمک‌های خیران و نیکوکاران اصفهانی تهیه و در بین مددجویان تحت حمایت کمیته امداد توزیع شد.
مدیرکل کمیته امداد استان اصفهان با بیان اینکه 51 هزار نفر از مددجویان تحت حمایت کمیته امداد در این ماه با دعوت به ضیافت‌های افطاری خیران اصفهانی و همچنین دریافت غذای گرم، اطعام شدند، گفت: بیش از 2 میلیارد و 100 میلیون تومان برای توزیع سبد غذایی و اطعام نیازمندان در ماه مبارک رمضان از محل کمک‌های مردمی هزینه شد.
وی از جذب 5 هزار حامی در ماه مبارک امسال خبر داد و اظهار داشت: این حامیان نیکوکار در طرح‌های حمایتی این نهاد به‌ویژه اکرام ایتام و فرزندان محسنین، با قبول حمایت مادی و معنوی از جامعه هدف اقدام به همکاری با این نهاد کردند.
شیران با بیان اینکه طرح‌های حمایتی دامنه گسترده‌ای از نیازهای مددجویان تحت حمایت را شامل می‌شوند، گفت: کمیته امداد در این طرح‌ها نقش واسطه کمک‌ها را بر عهده دارد.
وی با اشاره به روش‌های ثبت‌نام در طرح‌های حمایتی کمیته امداد بیان کرد: خیران و نیکوکاران می‌توانند به‌سادگی و با مراجعه به بخش نیکوکاری در تارنمای Isfahan.emdad.ir ضمن آشنایی بیشتر و دقیق‌تر با این طرح‌ها اقدام به پذیرش حمایت ایتام و نیازمندان همشهری خود کنند.

23 خرداد 1397, 14:45
بازگشت