خانه / افتتاح فاز نخست نمایشگاه اصفهان اوایل ۹۸

افتتاح فاز نخست نمایشگاه اصفهان اوایل ۹۸

معاون عمران شهری شهردار اصفهان گفت: پروژه نمایشگاه بزرگ یکی از ضروری‌ترین نیازهای اصفهان است که فاز نخست آن اوایل سال ۹۸ افتتاح و در اختیار مردم قرار می‌گیرد.
به گزارش ایمنا، ایرج مظفر صبح امروز- چهارشنبه ۲۰ تیرماه - در جلسه بررسی پیشرفت پروژه نمایشگاه بزرگ اصفهان اظهارکرد: ۷۰ درصد سهام نمایشگاه متعلق به شهرداری اصفهان است، از این رو دغدغه مدیریت شهری بهره برداری از این پروژه در زمان اعلام شده است.
وی با بیان اینکه پروژه نمایشگاه یکی از پروژه‌های بزرگ شهر اصفهان است، افزود: این پروژه در حال حاضر ۴۲ درصد پیشرفت داشته و قرار است سالن اصلی آن که یکی از بزرگترین سالن‌های نمایشگاهی کشور به شمار می رود، به همراه ساختمان‌های تاسیسات و پشتیبانی در فاز اول به بهره برداری برسد.
معاون عمران شهری شهردار اصفهان ادامه داد: پروژه نمایشگاه بزرگ اصفهان یکی از ضروری‌ترین نیازهای اصفهان است که فاز اول آن اوایل سال ۹۸ افتتاح و در اختیار مردم قرار می‌گیرد.
مظفر خاطرنشان کرد: پروژه نمایشگاه یک پتانسیل اقتصادی است که با برخورداری از استانداردهای جهانی می‌تواند باعث رونق سرمایه‌گذاری و برندی برای شهر باشد.
به گزارش ایمنا، جلسات بررسی فعالیت‌های عمرانی شهر هر ۱۵ روز یکبار با حضور شهردار اصفهان برگزار و روند پیشرفت و مشکلات پیش روی پروژه‌ها پیگیری می‌شود.
20 تیر 1397, 13:19
بازگشت